Čo poradíte pri hnisavej angíne

jebenko

Radim vam ked mate chytene mandle bezte hned k doktorovi nech vam da na to antibiotika. Ja som pouzival kvoli vyhnutiu sa navstevy u lekara asi 5 dni rozne "zazracne" pripravky z lekarne a len sa mi to zhorsilo.

RNG

Inciika, pozri nizsie v tejto teme,tam som napisal dost prostriedkov, kazdy z nich zaberie, cim viac ich zoberies, tym lepsie zaberu.
Zacni s koloidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE, aby sa ti aspon otvorilo hrdlo. Oboje si mozes striekat do ust, nieco sa ti dostane do hrdla.Ako si napisala, ovlazujes si usta, ovlazuj si ich casto tymito prostriedkami.

lnciika

boze,ja som nejedla a nepila uz dwa dni.ako pila som ale to som si iba usta ovlazila.lebo sa mi ani sliny prehltat nedaju co mam robit???

damian

Dva tyzdneje kratka doba na to, aby sa prejavil konecny a dlhodoby vysledok vybratia mandli (casti lymfatickeho systemu)

barbinka

Takýmito angínami mi len začínali problémy. nakoniec mi zistili chronický zápal mandlí. Už ich mám dva týždne vonku a som spokojná.

ivka2

zazil niekto taku anginu ze mal cele hrdlo cervene ( co je bezne) ale plus mal velke pluzgie ??brala som na to ATB trochu ulavilo...v utorok som dobrala ATB dnes to mam zase, cele hrdlo mam bolave a uz aj nadotyk zvonku...lekarka mi spravila vyter a dala lieky PENCLEN , plus zacinam brat nieso na imunitu z echinacey a Ccko + zinok...co este na to???

soffia999

mam anginu a pred tyzdnom som mala neprijemny zapal priedusiek teraz mam ale fakt neprijemnu anginu ako vravela doktorka, ale sa uz citim lepsie po 3 dnoch je mozne aby som zajtra vypadla z postele????