Neustala kontrola..chalani su na vine

Príspevok v téme: Neustala kontrola..chalani su na vine
znicena

ahojte ..potrebujem poradit nejako helfnut mozno podporit ....v poslednej dobe stale nieco riesim ..myslim tym nejaky boj v sebe ..a je to o to horsie ze je to dusevneho razu ...bude to zniet asi cudne ale nedokazem kontrolovat to ze sa neustale kontrolujem ..rano si obleciem to co si myslim ze sa bude pacit ostatnym a nie to co sa paci mne malujem sa viac len aby som sa vyrovnala tym ,,kraskam"ktore sa promenaduju po ulici v kratkych suknickach a upozornuju na seba ..pohrdam nimi ale pravdou je ze by som chcela byt presne taka ....myslim tym co sa tyka mna ako osoby kontrollujem svoje spravanie ak sa ocitnem v spolocnosti chalanov a uplne hrozne je ratanie kazdej jednej kalorie ...snazim sa zit zdravo zacala som cvicit no nie kvoli sebe ..viem ze to robim kvoli chalanom je to chore ked sa vsetko toci okolo toho c povedia ostatni co sa bude pacit ostatnym ..som trochu zmätena momentalne a nedokazem presne vyjadrit co citim ....som vycerpana z toho fakt no nejde to stopnut ...pomoooc..

...

ale taketo pocity ma tisicka z nas..postupne v zivote najdes rovnovahu a uvedomis si,ze tvoj zbytocny strach ti ovladal a ochudobnoval zivot..casto krat sa bojis kritiky, ktoru by si mozno ani neobdrzala.neboj sa toho co si ludia myslia.ak by niekto chcel kritizovat slusneho a feroveho cloveka, tak taky clovek je chudak.vtedy nie ty mas problem ale ten druhy...

znicena

ked jasa bojim vysmechu kritiky ,,,bojim sa ze na mna ostatni budu pozerat a smiat sa ...bojim sa odmietnutia klesa mi potom sebavedomie ktore je uz aj tak dost male ....ja trpim totiz aj paranojou a socialnou fobiou taze tak

......

no, teoriu poznas, len to treba uviest do praxe:-))))).netreba pozorovat inych/ine/ pretoze to len tvoje pocity spusta.proste si najdi svoj vlastny styl,a cit sa originalna:-))a ostatne budu len kukat:-)

znicena

ja viem ..teoriu ovladam ale dat to do praxe .....fakt ma to vycerpava je to vobec mozne toto ????tam je toho viac ale vsak nezajem

....

znicena, tak taky pocit ma mnoho dievcat.moze to suvisiet s tym,ze si nevieme ocenit nase prednosti, a vidime na sebe len chyby.treba byt menej sebakriticky, mat sam seba rad, tolerovat sa taki aki sme prirodzeni a nestat sa otrokom druhych/mienky/vela sily.pa.