Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

existuje láska na dialku? slovensko rumunsko? prosim o pomoc

Príspevok v téme: existuje láska na dialku? slovensko rumunsko? prosim o pomoc
katica

milujem cloveka, ktory zije v rumunsku... aj on mna, nevieme co mame spravit, vieme ze nasa laska neprisla nahodou, obidvaja sme tuzili po laske,teraz ju mame, ale nevieme co mame robit, mame taky pocit ze to je laska na prvy pohlad. Su to silne pocity, a viem ze by som bez neho nemohla zit, ani on bez mojej pritomnosti... poradte...prosim....

flower

laska na dialku existuje, ale je to naozaj velmi tazke. pises, ze sa poznate len chvilku, ale si si naozaj za taku kratku chvilku ista, ze on je ten pravy? v tomto vztahu na dialku ide hlavne o silnu doveru. pokial on moze dochadzat v kazdu vhodnu prilezitost sem za tebou alebo ty za nim, tak sa vam to urcite podari. ale pouvazuj ci sa budete moct aspon sem-tam vidat, pretoze je velky rozdiel pisanie SMSiek, mailov a stretnutia. ja ale verim, ze ty si silna a urcite sa vam to obom podari.

katica

neboj, davam pozor, on nie je ziadny grazel... sice pozname sa len chvilku,m ale citime nieco neuveriteln silne...cely tyzden som cela nesvoja... iba myslime na toho druheho, prezvananie ide v kuse... a smsky, a mail, atd. dakujem za podporu

Lea21

jasne ze laska na dialku existuje. len treba chciet. ale na Rumunov si davaj pozor, nechcem zovseobecnovat, ale mam jedneho kolegu...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

existuje láska na dialku? slovensko rumunsko? prosim o pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk