Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podpazusie

Príspevok v téme: podpazusie
bambulkaaa

pekny den zelam...mj problem jej ze aj napriek pravidelnej hygiene a pouzivaniu dezodorantu a nejakeho parfumu,mi po mensom namahani alebo po nielkolkych hodinach zacne trosku zapachat v podpazusi..odskusala som uz rozne druhy dezodorantu,ale ani jeden mi nevydrzal dlhsie..je mi to uz neprijemne a ked nemam po ruke nieco vonave,citim sa zle...neviete mi nieco poradit?

evul

Hmm, s tym Driclorom pozor - viem to aj z vlastnej skusenosti, aj podla toho, co sm citala od ostatnych. Sice pomaha, ale vacsina ludi ma nanho neprijemnu alergicku reakciu - podpazusie strasne sipe a pali a je cele cervene...

bambinaa

kup si v lekarni Driclor, urcite ti pomoze a prestanes sa po jeho pouzivani potit. skus potom aj antiperspirant Adidas Pure nedavno som ho vyskusala a je super.
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podpazusie - Fórum - ZDRAVIE.sk