Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"cierne bodky"

vlocka

ked som otehotnela,mala som krasnu plet,,,po porode sa to zmenilo,ostali mi len sem tam mensie pigmentove skvrnky.
po nejakom case sa mi oblavili aj mensie uhriky..no vytlacam to pretoze som alergicka na to ako si to vytlacim,poumyvam,vycisti plet.,vodou a nemam niczapalene len v tedy ked mam svoje dni ...je to normalne,co sa snami zenami dokaze diat?

vlocka

ked som otehotnela,mala som krasnu plet,,,po porode sa to zmenilo,ostali mi len sem tam mensie pigmentove skvrnky.
po nejakom case sa mi oblavili aj mensie uhriky..no vytlacam to pretoze som alergicka na to ako si to vytlacim,poumyvam,vycisti plet.,vodou a nemam niczapalene len v tedy ked mam svoje dni ...je to normalne,co sa snami zenami dokaze diat?

simoneckaa

Najgenialnejsi je na to peeling od garnier 3 v 1 ..zastupi to aj ako masku na tvar a cistiaci gel..ja to pouzivam ako peeling a je to fakt skvele na cierne bodky...NAJLEPSI PEELING NA SVETE vazne..je fakt velmi dobry a mas ponom krasne jemnunku plet..a to mam suchu plet!

flower

vyskusaj pasiky na nos proti uhrom. zozenies ich normalne v drogerii a su velmi dobre. inak, uhry sa odstranuju cistenim a pouzivanim pripravkov s obsahom kyseliny azelaickej alebo derivatov kyseliny vitaminu A - vsetky vsak musi predpisat lekar. a poradim ti, sprav si niekolkokrat do tyzdna hlbkovocistiaci peeling, ten vyrazne pomaha.

flower

vyskusaj pasiky na nos proti uhrom. zozenies ich normalne v drogerii a su velmi dobre. inak, uhry sa odstranuju cistenim a pouzivanim pripravkov s obsahom kyseliny azelaickej alebo derivatov kyseliny vitaminu A - vsetky vsak musi predpisat lekar. a poradim ti, sprav si niekolkokrat do tyzdna hlbkovocistiaci peeling, ten vyrazne pomaha.

age44

to su uhry. najlepsie ku kozmeticke, nech ich odborne povytlaca. alebo naparit a povytlacat. ale pozor, aby si si viac neuskodila, aby sa ti nezapalili.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"cierne bodky" - Fórum - ZDRAVIE.sk