Väcsie prsia

Gazelka

Masáž s cibuľou som teda ešte neskúšala ale verím že pomôže ono vo všeobecnosti masáž dosť pomáha, mám to overené na sebe :-D Ja by som na operáciu nikdy nešla. Prsia som si zväčšila tabletkami a pravidelným masírovaním, takže neni to ojeb ako niekto tvrdí. Kto neskúsil tak nemôže pindať. Mala som tabletky od megaprsia.sk a max spokojnosť. Je to už cca tri mesiace čo tie tabletky neužívam a zatiaľ to drží.

lavila

..super. Dakujem. Pojdem do toho, len si utvrdila moje pocity vo mne. Jednoznacne je toto vec, ktoru musim spravit. Pre seba. Pre moju radost a stastie. :)

alexaja

- to máte pravdu, predsa len toto sú veci, ktoré vedia skôr z praxe, ja som si našla Gévé kliniku v Košiciach, už som absolvovala aj konzultáciu, ešte čakám na deň D, deň zákroku a budem potom najšťastnejšia na svete :) už som potom aj rozmýšľala, či vôbec, ale keď sa vidím v zrkadle tak mi slzička vždy vyjde, toto je to čo chcem - :)

Svetla777

presla som tym, pocity stastia som mala po operacii, ten pocit si budem pamatat navzdy, je to nieco co ti zmeni zivot a hlavne k lepsiemu :) to ti neviem ani opisat, to si proste musis zazit :)

lavila

..dakujem. Len si ma utvrdila v tom, co mi aj v hlave virilo. Ty si si tymto istym presla? Potrebovala by som vediet, ze ake boli tvoje pocity po zakroku, ako si sa citila, ked si prvykrat videla svoje nove prsia?

Svetla777

ked sama citis, ze to chces, potrebujes, tak to je to, co ta privedie az na kliniku, ide o to aby to bolo tvoje rozhodnutie, zvnutra, ze to robis pre seba, kvoli chlapovi nieco taketo podla mna urobi len velmi malo zien, skor ide o nase sebavedomie ;)

lavila

..co vas dievcata priviedlo k tomu, ze ste si povedali, ze tak teraz je ten najvyssi cas si splnit sen o prsiach? Niekde v hlavke mam tuto myslienku uz asi dva roky. Ale moj muz mi neustale hovori, ze to robit nemusim, ze on to odo mna nechce, no mam pocit, ze je to vec, ktoru potrebujem. Len neviem aky bude vysledok z toho mam trosku nervozitu.

olejina

alexaja ak sa obratis na klinike kde pracuju odbornici tak povedala by som ze toto je normalne oni su tam od toho aby ti pomohli a poradili aby si prisla k svojmu vytuzenemu cielu :)