Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Väcsie prsia

YvesRocher

Hej admin prečo si odstránil môj odkaz? !

Tak ešte raz u yves rocher existuje krém ktorý mám osobne vyskúšané a mám pevnejšie prsia. Nájdete ho na uvedenej stránke pri starostlivosti o telo a volá sa krém na dekolt.

A admin opovaz sa ešte raz môj komentár vymazať!

lea33333333

teraz sa zvacsuju aj kys. hylauronovou kamoske pekne teraz zvacsili prsia o jedno cislo, sice zaplatila asi tisicku ale velmi pekne hlavne prirodzene,

vic

Ahojte.
Vyhladala som toto forum lebo som sama mala problem s mojimi ackami.a chcem sa podelit o skusenosti so zazrakom Breast Actives.
Je to uplne najlepsie co dokazete dnes zohnat aby ste mali vacsie a plnsie prsia!!!
Objednala som si z original stranky breastactives.com jedno bslenie na skusku.docitala som sa o breast actives na americkych forach.zeny boli nadsene.tak som obetovala tych 70 eur a 5 tyzdnov cakania.
Prislo mi 60 ks tabletiek a krem.
Tabletky su cisto na prirodnej baze.nepribera sa z nich.nepravdepodobne alergie.
Aby som sa dostala k pointe.
Davam si dve tabletky denne.jednu na obed a jednu po sprche vecer pred spanim.s kazdou tabletkou nanesiem na dve bruska prstov trosku kremu a jemne masirujem asi 2 min.
Uzivam ich sice len 10 dni.a sama som tomu neverila.ale moje prsia zacali naozaj rast.
Ked som si masirovala krem moj frajer si isiel oci vyocit a to sme spolu 8 rokov.
Vygooglite si viac info ak mate pochybnosti.pozrite si before/ after obrazky...objednajte si minimalne 2 balenia naraz.lebo ja som si objednala az po par dnoch dalsie a budem musiet asi tyzden cakat bez tabletiek.
Zarez pod prsiami mam ovela hlbsi, su pevnejsie, gulatsie...no proste sa neviem dockat po mesiaci!
Urcite sa ozvem.a pripojim foto.
Ak mate prsia po detoch perfektne riesenie!!!
Mam lepsiu plet.lesklejsie vlasy a o libide ani nehovorim.
Estrogen je prirodzeny hormon.niekto ma viac niekto menej. Breast Actives pre mna zatial nesklamali...uz teraz sa mi moje prsia pacia.a to fakt len 10 dni.

Ancula

ahojte. mam taky problem. a to su male prsia :( . ked som sa pozrela na spoluziacky a z druhej triedy baby stare ako ja tak som bola smutna a zaroven nahnevana :/ . oni mali uz take vacsie a ked som sa pozrela na seba nulky :O poradte toho co najviac :( :) dakujem :)

miau20

baby s tym nic nespravíte, nevyhadzujte zbytocne peniaze...prsia su jednocho svaly (ktore by sa dali trochu vyrysovat) a hlavne tuk! ziadne pitie mlieka pivo tabletky koreniny a kraviny nezaberajú..jednoducho mlieko a vsetky tieto veci co sa jedia-vela cukru- priberá sa z toho a teda aj do prs, jednoducho jedine co 100%ucinne zaberá:
bud sa zmierite s tym c mate, genetika alebo plasticka chirurgia
dokonca ani tehotenstvo velmi nepomôže na chvilu ked dojcite ano ale u väčšiny zien prsniky po skončení dojcenskeho obdobia splasnu alebo sa vrátia do pôvodného stavu (ked berieme do úvahy ze by ste mali pôvodnú váhu ako pred tehu, nie ze priberiete lebo tym priberiete aj do prs, s tym ze niektore zeny ani ked priberu im to do prs nejde)

ada555

Ahoj poradím ti podľa mna je super na to čierne pivo. Mám stím osobné skúsenosti každý deň alebo každý druhý deň som si vypila trochu čierneho piva ( je jedno či alko alebo nealko) a pomohlo mi to dosť :) Dúfam že som ti pomohla alebo aj niekomu inému :)

equštek

Ahojte, poznám masáž ktorá mne pomohla zväčšiť prsia o jedno číslo. Zohrejte si ruky aby boli teplé možete o seba trieť priložte na prsia a krúžte okolo pŕs jedno krúženie by malo trvať 2 sekundy a opakujete 100-300 krúžení. A najlepšie ráno a večer.

smejo :) :3

Ahojte :) ja som citala ze ak chcete aby sa vam prsia zvacsili tak mate jest hlavne bielkoviny mlieko,jogurty a ták... a kel je dobry a soja :) nemam s tym skusenosti ale skusam teraz kazdy den vypijem aspon 0,5 litra mlieka a za mesiac si zmeriam obvod ci to nieco urobi :)

LILIII

vies co som ja odskusala ! od cibule ,ktora ma neskutocne palila a rano som sa budila s otlackom na cicikoch ako po peciatke ,lebo som si na noc cibulu davala na gazu ,az po palenie ľanovej latky (to som mala od starej tetusky) ale nic nezabralo ,len jeden ujo mi neskutocne pomohol :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Väcsie prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk