17 a nechut na sex?frigidna nie som...

Príspevok v téme: 17 a nechut na sex?frigidna nie som...
smutnucka:(

awojte.iba pred 2 mesiacmi som zacala pohlavne zit.priatela velmi lubim a preto kazde milovanie bolo pre mna nieco nadherne.nevadilo ze nemam orgazmus ved to je normalne a niektore ho zaziju aj po rou co su s partnerom...velakrat pred sexom som sa nachytala ako nadrzane tuzim po priatelovi...no teraz je to ine.... odkedy som stresovala ze som tehotna nemam chut na sex.mozno bude problem aj to ze ho velmi v sebe necitim a nemam z toho taky pozitok ako on(ale predtym som sa sustredila nato ze som vobec s nim,na jeho dotyky...) ale teraz ked som prisla nato ze orgazmus je tazke dosiahnut ked ho ani necitim a ani prsteky nezaberaju tak akosy nato nemam chut:( som mlada co to ma znamenat???? prosiiiim

kali

prave vcera som sa rozpravala s kamaratkou.ona mala tie iste problemy a ked sa mala milovat?musela byt vsade tma a proste to ióstatne ako mame my.vravela ze dlho trvalo kym si zacala sex uzivat.zacala teda az ked nasla toho praveho pri ktorom vedela ze aj on ju ma rad.proste islo o city z obidvoch stran.mozno je to naozaj tak lebo ja som nikoho takeho este nenasla.no ale ak ho ani nenajdem tak dakujem pekne,heh.

smutnucka:(

kali avoj.mozno raz sa nam to podari.prava, velka a cista laska:)chalan ktory nas presvedci ze nas miluje take ake sme a nechce nas mat ine.ze? myslim si ze uba to nas ,,zachrani,,

kali

smutnucka:(,ja som tez z toho nestastna bo ma uz nebavi vymyslat si,nebavi ma byt samu a chcela by som aj ja uz zazit nieco pekne a teda to pekne z milovania,ale nejde to.ja tez neviem ako sa z toho dostat,zbavit sa komplexov.vraj musis mat uvolnene telo i mysel,ja mam take trosku psychicke problemy,nie narusena ale dost sa stresujem a rozmyslam nad uplnymi hovadinami.hadam nam fakt uz niekto pomoze.musime byt trpezlive moja.mozno to raz pride,samo bez pomoci niekoho alebo niecoho

smutmcka:(

ahoj kali.vies co ti poviem?dakujem.pretoze zabudla som podotknut ze tiez mam komplexy zo svojho tela.aj ked mohlo by ist to kilecko nejake dole ale tiez nejaka tucna nie som.moja kym to asi neodstranime tak asi pozitok z milovania nas bude obchadzat.ale ako to odstranit?kto by nam vedel pomoct?

kali

ahojte,mam problem taky ako vy vsetky s rozdielom ze ja radsej priatela nemam.prave kvoli tomuto nechcem.hm,zbavit sa stresov nieje take jednoduche ako sa hovori.ja mam problem aj v tom ze som dost zakompelxovany clovek.hambim sa za svoje telo a pritom niesom tucna,ani pri sebe.ale aj tak sa hambim.mam 20rokov a neviem co je to orgazmus.ked mam chut a pride k veci snazim sa ujst,ale preckam kym to vsetko skonci.tak ak by niekto vedel poradit ako sa zbavit,komplexov a stresov bez psychiatra budem mu naozaj vdacna.ahojte

gigi10

baby vam nechuti sex?to som este nepocul.ale asi nieste z tej kapegorie ze sex pre potesie ale z tej ze sex z lasky.lebo baby sa delia na dva kategorie: skoro nymfomanky co to robia z hocikym len aby mali sex a baby co milovanie beru ako velke odovzdanie sa.a vy tam patrite a mozno vas trapi ci vas ten chlap skutocne miluje alebo vas trapi pocet jeho byvalich...je vela veci co vas moze trapit.zabudnutite na to myslitre na neho je s vami cize vas miluje!pozrite sa mu do oci ako sa on na vas pozera a zabudnite na ine veci.inac som velmi rad ze aj ked je sex v tejto dobe dost rozsireny su tu aj baby a to dost v mladom veku ale su co to beru ako nieco viac a nie len ako sex-uspokojenie tela...lebo keby vam islo len o to tak sa uplne viete odviazat a ... atd

quaresma

Baby vy musite jedine zahodit akykolvek stres za hlavu a uplne sa uvolnit....Na co mat ake strachy napr.z otehotnenia...Co si tym pomozes ked sa budes bat...nicim..Proste na to nemysli a hotovo....Aby vas milovanie bavilo,musite sa odovzdat hlavne laske k partnerom a vychutnavat si to ake je to s tou osobou ktoru milujes krasne

michaela283

Ahojte,tak pozerám,že nie som sama,kto sa týmto trápi..mám rok priateľa a posledné týždne ma to vôbec,ale vôbec nebaví..a neviem,prečo. Orgazmus pri tom vždy mám,ale celý čas myslím len na to,aby bolo po tom..trápi ma to,priateľ je z toho na nervy a neviem,čo s tým....

kikuskaa

ahoj smutnucka.nebude to v tom ze by si ziadala od neho viac?viac nehy alebo iny pristup alebo nevie co ti robi dobre alebo nieco take.citam ze nemate orgazmus baby.mam 32 a poviem ti ze do 27 rokov som nemala ani ja.ten pride ked ho najviac necakas ale ja som po porode tak asi bod G som mala ukryty.neviem no.skus byt s nim amysliet iba na neho, suetredit sa na bozky a tak.potom napis ze ako.ok?

easynka

mno tak to nie si sama pretoze tiez ma to uz nejak nevzrusuje ako pred tym. a mam 20 a priatel je z toho mimo mysli si ze chyba je v nom:( halo ludia pomozte nam vidim ze vsetci nas maju v :(