Červenanie a vhodne pripravky proti červenaniu

Zuzikq

A ako mat svadbu s tymto problemom?odkladam ju,lebo sa toho desim.To co pise misulkaa sedi na mna a tiez ked som uz dlho v stres.situacii tak sa mi spravia flaky.

Tomino 24 r

Ja mam cervenu tvar vacsinou po dlhom pobyte v zimnom prostredi , obcas pri sporte , a ked si obcas vypijem tak niekedy scerveniem ,, bol som stym u koznej a povedala mi ze stym nic nenarobim ze mam taku citlivu plet , dala mi biodermu krem proti zacervenaniu ale to asi nepomoze ani aj pletovu vodu .

smeja :)

misulka som sa zasmiala na tvojom prispevku :) ale ja mam ten isty problem akokeby som to sama pisla...

a zasa suhasim s miso20 je to nizke sebavedomie a ziadne kremy nepomozu...
iba ak make up to prekryje ale nie uplne a zasa ked si vykydas kilo make upu na ksicht nevyzera to dobre...
a zasa ja make up nepouzivam vobec...

a co som zistila je ze ked ludia nepozeraju na mna tak uprene je to ok ale akonahle sa na mna sustredi viac oci tak koncim... :( aj ked je tma alebo sero som ok... ale pri dennom svetle sa cervenam skoro stale...

ako si zvysit sebavedomie...???

ametist

citam.ze tu maju problemy hlavne dievcata. ja som clapec, ktory ma s tym tiez obrovsky problem a som si isty, ze kremy ani psycholog s tym neurobi nic, mozno tak trochu ten makeup. dost som preto pil. co som raz videl v nemeckej televizii tak to bol akurat chirurgicky zakrok, ktory zviaze alebo prerusi zilku niekde na hlave a nahly pritok krvy prestane. neviem ci to robia aj na slovensku. zistujte, skusajte

flakatá

ahojte. kliknite si na psychické problemy tam je toho vela popísaného o červenaní.
Ja mám 30r. a na mna cervenanie prislo len pred 2mi rokmi. robia sa mi flaky na krku a dekolte. je to velmi nepríjemné. takze žiaden výstrih najma k lekárovi. Psychologička mi povedala ze na to nie je žiaden liek. Povedala ze si sama vytváram stresovú situáciu a telo mi začne produkovat priliš vela adrenalínu a tým sa mi robia tie flaky. a len sama si pomozem autosugesciou a tým ze si to nebudem pripuštat, lenze jej sa to lahko hovorí, vsak? ale cítala som ze niekomu dali aj tableky na zníženie tlaku a ze to pomohlo. tak neviem

Dizi

Mne sa to stáva v práci.Nejaký debil mi povedal,aby som sa toľko nečervenala a už som bola v tom kolotoči.Bojovala som proti tomu a tým sa to zhoršovalo.Moje ego ma upozorňovalo že sa blíži nebezpečie a už to vo mne burcovalo.Nemôžeš proti tomu bojovať,nevyhraš,čím viac bojuješ je to horšie.Najlepšie je keď to prijmeš,prestaneš proti tomu bojovať a ešte keď si povieš:Chcem sa červenať.Je to ťažké,ale je to tak.Musíš byť o tom presvedčená.Ja som si už s tým užila.

Atropin24

Čaute ľudia! Je pravda, že žiadny krém ani liek na to neexistuje, ale dá sa to nadobro odstrániť. Ako mladšia som s tým mala taktiež problém, neznášala som, keď som cítila ten nástup a mala som pocit, že sa na mňa pozerá celý svet. Ale vyhrala som nad tým! Dám Vám dve rady, jedna je z duševného a druhá je z fyzického aspektu. Duševne sa toho budete zbavovať jedine tak, že si budete stále opakovať povzbudivé slová, ako napr.: verím si, som dobrá, nikto sa na mňa nedíva, ale úplne naj-ja sa predsa vôbec nečervenám! Samozrejme to treba opakovať aj viackrát denne, ale mne to zabralo- je to liečba tzv. autosugesciou. A z fyzického aspektu je na červenanie najlepšie cvičenie. Začalo som chodiť na aerobik, ale ak Vám nerobí dobre kopec ľudí, chodťe si večer zabehať do parku, alebo cvičte doma a uvidíte výsledky. A hlavne-verte sami sebe!