Červenanie a vhodne pripravky proti červenaniu

misulkaa

cavte vsetci ! nielen vy ale aj ja mam ten problem-cervenanie....aj ja by som s tym chcela skoncovat ... kupila som si z oriflemu ten krem proti cervenaniu a myslim ze trosku pomaha... ale najucinejsi prostriedkok je make-up...moja kazdodenna zalezitost:D...ale urcite to nieje na 100 percent... moja tvar namiesto cervenej zmeni svoju farbu na ruzovu... najhorsie na tom vsetko je ze uz ked raz som cervena a viem, ze sa cervenam zcerveniem este viacej..a vtedy by som sa chcela prepadnut pod zem...najhorsie je ked som stredobodom pozornosti...to fakt neznasam..a este ked mam nieco povedat pred vecsou skupinov ludi vtedy scerveniem ako chilly paprika... najviac mi prekaza to ked sa ma este niekto na to spyta ze preco som taka cervena...neviem v com je problem...myslim ze moje sebavedomie je dost dobre..ved s kazdym pokecam a najradsej s chlapcami..no ked sa ma nejaky chalan spyta nieco osobne vtedy to na mna pride..cela celucicka som cervena... a teraz to cervenanie ma trapi ovela viacej ako inokedy..pretoze mam frajera..a je mi strasne trapne ked ma vidi celu cervenu...chdodime spolu do triedy takze cervenu ma asi vidi kazdy den... pomozte mi s tymto problemom :((( prosiim

twista

Noo tak toto je velmi zvlastne...ja sa tiez cervenam..odjakziva. Je to hrozne neprijemne, hlavne ked o sebe viem ze nie som hanbliva !! Som dost odvazna..nemam problem sa s niekym bavit, netrasie sa mi hlas, nepotia ruky... "len" sa cervenam..v podstate akoby bez priciny..Nemam ziadnu tremu ani nic.. Velmi dlho ma to trapilo, mala som pocit ze nemozem zit plnohodnotne..teraz to kompenzujem make upom..ten vacsiu cast cervenania prekryje, zaco som vdacna..no horsie je to niekde na chate..alebo tak..ved nemozem vstat rano o siestej a rychlo si ist dat make up aby som sa pri ranajkach nahodou necervenala....aach boze..dokaze to vobec nieco vyriesit?? stracam nadej.. :((

stanley1

ja s tym mam tiez problemi.. som chlapec mam 17 a v skole obcas ked sa ma profesorka nieco opyta tak sa zacervenam cely a zacne mi byt teplo a oci mi zacnu slzavet.. nic prijemne

lucia1

bohuzial, ani oriflame, ani eucerin, ani bioderma....nic na to nepomoze, mam to odskusane...zbytocne si pominate peniazky, kedze tie kremiky nie su lacna zalezitost...zase len klam....:((