Predohra / sex pocas menstruacie (piste baby/chalani)

Príspevok v téme: Predohra / sex pocas menstruacie (piste baby/chalani)
jovana

cawte ludia :) ja som sa len chcela spytat... baby milovali ste sa uz niekedy aj pocas menstruacie? ake to je? ake su nevyhody?
a chalani vy ak ste boli s dievcatom co mala prave svoje dni... nebolo vam to nechutne? alebo ake to pre vas bolo? piiiste zazitky :)
lebo ja som raz mala u seba priatela a boli sme bez rodicov...mali sme nato strasnu chut len bohuzial som mala kramy :( jemu to vsak nevadilo a aj ked sme sa sice nemilovali... spravil ma rukou a bolo to super :)

1bambulka14

ja sa s mojim priatelom milujem aj ked mam svoje dni...ked sa to jemu nehnusi, tak prečo by sa to malo mne...on si ma vždy nakoniec poutiera a potom sa aj osprchujeme...alebo ked mam svoje dni, tak zvykneme mat aj analny sex. to mu viac vyhovuje :-))

miska

nie pocas menstruacie to nie je dobre hlavne pre tie baby ktore boli brusko pocas toho........ nie je to prijemne ani z toho dovodu ze sa vsetko naokolo zaspini a proste to nie je prijemne pre baby a casto ani pre chalanov

filip

Nepovedal by som, ze sa tesi. Ale neberie svoje dni ako neprekonatelnu barieru, co sa sexualneho zivota tyka...
Nevyhovara sa, ze ma svoje dni a preto nic nebude. A ak sa stane, ze ju trochu potrapia bolesti, tak to riesime prijemnym namiesto pojedania Panadolu.

visna

Ja som skusala ale nie priamo cez menzes ale skor uz ten posledny den ked uz som mala len take slabe spinenie a po skonceni troska krvi bolo ale to ozaj skoro nic..no ale inak to cez menzes nerobime ...mne sa to hnusi

filip

S priatelkou sme sa o tom porozpravali, nevidela na tom nic cudne, tak sme to skusili a je to fajn...
Najprv spolocna sprcha s nejakym fajnovym sprchovacim samponom, potom dobra predohra (no prsty tam nepcham), nakoniec pekne nezne pomale milovanie na "klasiku", pouzijeme kondom aj ked berie tabletky (je to potom cistejsie ked sa urobim a snad aj riziko zanesenia nejakej infekcie je nizsie).
Mame poruke papierove obrusky a pod zadocek jej davam maly uterak pre pripad "nehody" aby sa nemusela prat cela plachta a nezaspinili sa nahodou aj matrace...
Ked skoncime, tak ju aj seba poutieram obruskami a ideme znova spolu do sprchy.
Je to dost ine milovanie, je potrebna najme dovera partnerky, lebo je to dost intimna vec a pohlad na krv tiez nemusi byt kazdemu prijemne.
Priatelka hovori, ze rozdiel prakticky neciti (ale orgazmus jej vraj uplne skvele pomaha proti menstruacnym bolestiam a tak si to niekedy doslova vypyta ako "liecbu").