Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROBLEM- KVASINKY- HELP,čo si myslite?

Príspevok v téme: PROBLEM- KVASINKY- HELP,čo si myslite?
norka

pred nedavnym som bola u gynekologa,že ma svrbi a mam taky hnusny vytok,a že sa mi to ale stava pravidelne,ale on ma vyšetril a povedal že to je kvasinkove ochorenie že to sa niekedy može stať,aj zvažoval či nemam cystu.ale mne sa to stava ajtak a dobreže nie každy mesiac.Tak mam isť zas zanim a zas mu to povedať???da sa tomu zabraniť nejako?umyvam sa každy den,neviem včom je problem

Anett

Poznam velmi dobry pripravok,ktory obsahuje
širokú škálu liečivých rastlín s dezinfekčnými, detoxikačnými a protizápalovými účinkami. Jeho prísady sú bohaté na vitamíny a minerálne látky, takže majú schopnosť zvyšovať imunitu organizmu. Rozširovanie sa a vývin rôznych parazitov je vzrastajúcim problémom dokonca aj vo vyspelých krajinách. Tieto problémy modernej doby možno liečiť prírodnými aktívnymi zložkami získanými z liečivých rastlín, ktoré sa účinne využívajú už od pradávna.

Červený jazmín - z jeho listov sa pripravuje hojivá masť na kožné infekcie spôsobené parazitmi.
Mexický čaj - jeho listy a semená sa využívajú ako účinné antihelmintikum (prostriedok proti hlístam), najmä u detí.
Dráč obyčajný má dezinfekčné účinky lebo ničí mikroorganizmy spôsobujúce infekciu rán, úplavicu, choleru, infekciu pošvy a močových ciest.
Myrha posilňuje tráviacu sústavu, chráni pečeň pred jedovatými látkami a podporuje jej činnosť.
Olej z klinčekov pôsobí upokojujúco na hladké svalstvo tráviacej sústavy. Jeho účinná látka, eugenol, je silným antioxidantom, ničí črevné parazity, mikróby a huby.
Pau d´ Arco - prieskumy v 70. a 80. rokoch minulého storočia dokázali jeho silu v boji s vírusovými infekciami, parazitmi, jeho ničivé účinky voči hubám.
Vlašský orech - jeho účinná látka junglan je dôležitá v prevencii proti príživníkom.
Čierny orech - jeho farebná látka obsahuje prírodný jód, ktorý má dezinfekčné účinky.
Cesnak pre veľmi bohatý obsah vitamínov a minerálnych látok, ako aj významný posilňujúci vplyv na imunitnú sústavu rozhodne patrí medzi účinné prostriedky proti parazitom.
Semená grapefruitu sú účinné až voči 800 druhom vírusov a baktérií, 100 druhom húb a veľkému množstvu iných príživníkov. Majú mimoriadne dezinfekčné účinky.

RNG

Sofia 2, probiotika brane pravidelne pomozu zvysit imunitu voci kvasinkam, znizenie prisunu cukru a sacharidov tiez pomoze, a vyplach s koloidnou striebornou vodou alebo GSE roztokom su tiez uzitocne. Pomaha aj konzumacia kokosoveho oleja a oreganoveho oleja.

sofia2

Tak tento problem mam ja uz pekne dlho asi 8 rokov, a stale sa mi tie kvasinky vracaju. Asi naj problem je obrannyschopnost organizmu, lebo za normalnych okolnosti kazda zena bakterie ktore sposobuju kvasinky v sebe ma, a ked ich nieco podrazdi tak sa premnozia a uz je z toho vytok. Je mnoho faktorov co to sposobuje, a u mna som zistila ze to bude v imunite organizmu a takisto uz len samotnym pohlavnym stykom. Istu dobu, ak som ho nemala ziaden problem nebol. Velmi som sa s kvoli tomu natrapila, a iste dni som si pribadala ako defektna alebo co,kazdy mesiac navstevy u gynekologa ako na kavu.....vyskusala som asi vsetko co existuje, masticky, tabletky, vyplachy, no proste vsetko. Ale hned po sexe sa mi to vrati spat. Vidim, ze ma s tym vela zien problemy tak sa nevzdavam ani ja. Inak velmi dobre bolo ak som zila urcitu cas v teple pri mori. To mi pomohlo velmi. Stastna zena ktora to nema, len tie si to bohuzial neuvedomuju...

deee

Skus navstivit aj imunoalergologa, ten moze zvolit dlhodobejsiu preventivnu liecbu napr liekom muconazol-nie je volne dostupny, ale podava sa raz mesacne v case menstruacie a zabrani sa tym vzniku, zaroven preliec aj partnera, moze byt, ze nema ziadne problemy, ale neustale si to medzi sebou"vymienate" drzim palce

zuzana175

canesten dostat bez predpisu.ale mne pomohla tiez masticka candibene.a ked som to povedala svojmu gynekologovi,ze som mala takyto problem,tak povedal,ze aj ked sa to prelieci antibiotikami,tak sa to moze vratit.daval mi o tom cele litanie,no akosi to isla z ucha hned von:) ale proste aj ked sa umyvas,cosi sa tam stane a proste su z toho kvasinky:(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROBLEM- KVASINKY- HELP,čo si myslite? - Fórum - ZDRAVIE.sk