Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím pomôžte mi

Príspevok v téme: Prosím pomôžte mi
werca

potrebujem surne radu, sme s chalanom niekolko rokov, všetko bolo dobré ale zdá sa mi že dáva prednosť kamarátom predomnou a hrozne mi to ubližuje, neviem čo mám robiť, neviem či to zvládnem ked sa s ním rozídem, ale fakt na mna kašle v poslednom čase, na druhej strane ked sme spolu tak je ku mne velmi dobrý, nechcem ho obmedzovať ale s kamarátmi je častejšie ako so mnou, zdá sa mi že ide radšej s nimi ako so mnou, poradte prosím,

werca

no je to takto...proste stručne by som to povedala asi že sa potrebuje vyblázniť s chalanmi pretože predtým bol v kuse len so mnou, ale ja mu to nedokážem tolerovať, nespráva sa ku mne hrubo ani mi nenadáva, len si asi myslí že ho dosť obmedzujem ale ako môže ísť partner radšej von s kamarátmi ako so svojím dievčaťom? asi je to už stereotyp, aspon z jeho strany

tana11111

uz som pisala zeti je tazko radit mi nevieme co vsetko ti urobol ako sa ku tebe sprava ale myslimsi ze ak nie je ziadna snaha z jeho strany o vyrieseni problemov vo vasom vztahu nepotrva to velmi dlho a povies si dost stacilo uz sa nenecham ponizovat ani nim ani jeho kamaratmi ideo to ze si nenapisala ake je to jeho nepekne spravanie

werca

nedá sa povedať že by niako moc pil, len ked je niaka oslava...ja som sa pokúšala rozísť sa s ním viac krát ale ja to nedokážem ked sme spolu už 4 roky,viem že všetko sa dá ked sa chce ale tolko som s ním toho zažila naozaj sa mám s ním rozísť?

werca

no to je práve dalšia chyba, že ja sa chcem s ním o tom baviť ale on mi buď povie že prehánam alebo povie že sa bude snažiť byť so mnou častejšie ale nedodrží to, viem že ma miluje aj ja jeho ale psychycky som na tom zle ked viem že je mu asi lepšie s chalanmi ako so mnou, ja fakt neviem nájsť vychodisko, skúšala som všetko ale nič nezaberá ani to že som mu povedala že sa ním rozídem, on to asi neberie vážne

tana11111

mala som taky vztah pred pol rokom trval 2 a pol roka teraz som 5 mesiacov s uzasnym priatelom je so mnou kazdu volnu chvilku teraz sme boli spolu pocas 1mesiaca 23 hodin denne tazko ti radit viem ako trpis velmi to boli hlavne od cloveka ktoreho tak lubis aj ja som si myslela ze bez neho nedokazem zit a teraz si vravim ako dobre az teraz viem aka dokaze byt laska krasna ma len malu ale podstatnu chybu moja laska pracuje v zahranici a pride az o 1 apol az 2 mesiace ale je krasne ked ti muz ktoreho lubis place v naruci lebo musi ist od teba prec a priatel ktory je radsej s kamaratmi alebo je ku tebe hrubi a este sa zabava na tebe ak kvoli memu trpis povedz naco ti je???

momi

werca, ak by som bola v takej situaci, asi by som sa s nim pokusila otvorene porozpravat. Skus mu proste povedat co citis, ako to vnimas, ze ta to trapi. Myslim, ze uprimnost a otvorenost je asi najlepsie riesenie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím pomôžte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk