Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solarko

dakuska

Caute, chcem sa opytat ohladom solarkovania. Kamaratka mi povedala, ze po skonceni solarka by som sa nemala 2 hod sprchovat. Je to pravda??
Nechce sa mi zakazdym 2 hodiny cakat. Ma to nejaky vplyv na zhnednutie pokozky, ked si dam sprchu hned?
Diky

nunulik

podla mna mozes neuzivam sice HAK ale nemozu do solarka Tehotne to viem isto ale nie niekto kto uziva HAK hak uziva vela bab...a chodia do solarka. Ale bo sa spytaj odbornicky v tvojom solarku apocuj cokoladka pouzias kremy? do solarka

cokoladka

beriete niekto hak? moze sa chodit do solarka ked ju zacnem uzivat? uz tam chodim dost dlho a cem si dat predpisat tabletky ale nechcem sa kvoli tomu vzdat solarka.

ester. m.

predsa v solariach dostanes kupit krem /
je drahsi ale bez kremu tam nechod.
skor starne pokozka,robia sa vrasky ...pignmentove skvrni a pod.

nunulik

a ako si ju poskodim co znamena kvalitny krem napis vsak sa na to pytam.. no aky je to kvalitny kde ho dostat kolko stoji

ester .m.

ja chodim do solarka dlho.
a urcite by som tam bez kvalitneho kremu nevliezla.
co ste blbe?chcete si poskodit pokozku?

nunulik

No ahoj heureka no ja sa chcem chodit do solarka chodit mesiac mozno dlhsie ak sa mi to zapaci no lebo idem mat stuzkovu a chcem sa trosku aj tak skraslit.. nie len koli tomu a TEDA uz chodim od dneska som bola prvy raz a tiez som sa musela odhodlat ale bolo to ok fajn bavilo ma to. a ved este si pokozka odychne

heureka

ahojte..som pocula uz viacerych odbornikov ktori vraveli ze nie je dobre chodit v chladne rocne obdobia do solarka lebo koza si potrebuje po lete oddychnut a zregenerovat sa...co si o tom myslite? ja by som rada vyskusala solarko ale nejak mi odvaha chyba :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solarko - Fórum - ZDRAVIE.sk