Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Christian Dior kozmetika

vlajka

ahoj baby,
chcem sa spytat aku mate skusenost s objednavanim zo strawberry.com. chcela by som si objednat nejake vecicky a ked porovnavam ceny v parfumerkach, su tam aj 20 eurove rozdiely. V parfumerkach je to nehorazne predrazene. Ceny na strwaberry su take iste ako na oficialnych strankach Dior, Estee Lauder atd. Chcem sa vsak opytat, kolko trva, kym vam tovar dorucia a ake je priblizne postovne. Dakujem velmi pekne :)

choncita

mile damy
diora si kupujem uz nejaky ten cas najprv sa mi zapacili licka od diora a potom som si kupila make up diorskin forever ale nie som spokojna sice ma dlhe trvanie ale zle sa rozotiera je moc riedky a zanechava plet umelu...spiraly lesky ruze tiene su fajn..diorkiss povazujem za jeden z najlepsich leskov ma dlhu trvacnost je silny pekne vonia..aj ta paleta s dvomi leskami je fajn ale vydrzi kratko a je moc draha...licka su fakt super vydrzia dlho a ak si zvolite spravnu farbu roziaria Vam tvar a vasa plet vyzera dokonale...lepsie su ale tie dvojfarebne ako tie sypke...

...

Ahoj!
z Dioru mi vyhovujú očné tiene. s ceruzkou na oči nemám najlepšie skúsenosti. Lepšia je od Clarins. Mavala je super ak pod farebný lak dáš tie ich podkladové laky. Potom to drží. Make-up a púder mám Lancome. Odporúčam.

VERONIQUE 21

fúúúúha, no mne sa zda ze si bud obycajna ,,prirodniarka,, ktora ani nevie co je ruz alebo len pubertacka ktora sa hra na dolezitu a preto taky koment
alebo ako uz bolo spomenute nemas na to a len zavidis...cize nechaj kazdeho kto si kupuje co chce a ked ma na to nech si kupi aj 10000 takych veci

baby pouzivam dior iconic spiralu a addict ruz....kraaaasna farba a trvanie fakt dlhe...spiralka je super nelepi netrusi sa....kvalita :)

latika

Ja som si minule chcela urobit radost, tak som si kupila puder od Clinique za 1300 SKK, je vynikajuci aj so zrkadielkom. Ale je mi aj tak luto tych penazi, ked si predstavim ze by som si chcela kupit viac dekorativnej kozmetiky tejto znacky. Ja pouzivam Max Faktor a v pohode.

tiniiii

Ahojte , tiez pouzivam dior kozmetiku :) make upy ma vyborne aj korektor v crievku mam, ceruzu na oci... inak mam vyborny hydratacny krem od versace, je pravda, ze stoja nekrestanske peniaze, ale treba zacat od seba :)) parfum mam miss dior uz druhy rok :) super stanka na luxusnu kozmetiku je strawberry.com neskutocne dobre ceny, extra vyber , paa vonave kvetinky :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Christian Dior kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk