FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: poruchy medzistavcovych platniciek a osteochondroza

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "poruchy medzistavcovych platniciek a osteochondroza" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    bozena06.01.06 02:18??.??.116.203

som opakovane hospitalizovana kvoli tymto problemom,lekari nevedia ci operovat alebo cakat,mam neznesitelne bolesti,vie mi niekto pomoct?

• jatyon06.01.06 05:48??.??.50.44

ja ti pomozem:
    chod na operaciu.

• janík06.01.06 08:32??.??.96.34

vie,akupunktúra-a vyhneš sa operáciam

• edita_406.01.06 19:09??.??.154.190

edita, trpim s tym 1 rok, 2 x hospitalizovana. Toho casu na liekoch po 5 tazdnoch hospitalizacie, som skoro rozhodnuta na operaciu, 5 mesiacov som kazdy dan cvicila pod vedenim odbornika, znovu recidiva mam L5 S1 priamo oproti korenu sed. nervu poradte

• anka28.11.06 21:00??.??.106.202

prosim vas vie mi niekto odpovedat a pomoct pri mojej chorobe?protruzie v L3-4,L5-S1,hernia l4-5 pri tazkej osteochondroze,pokrocila artroza,zuzenie recesov.vpred dakujem

• veronika02.01.07 15:23??.??.230.21

Mam 17 rokov a vyskocene platnicky. Trpim na to uz najmenej 5 rokov.Ziadna liecba este nezabrala.Bolesti sa cim viac zvacsuju. Doktori ma chcu operovat az v 30.rokoch. Neviem co si pocat. Prosim poradte.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch