mam problem?

alzbjetka

Tak chod k urologovi do nejakeho vacsieho mesta:) No, je to na tebe..ja byt na tvojom mieste, tak kaslem na reci ludi. Vravim to z vlastnej skusenosti, pretoze tiez som to zdravie trosku zanedbala a teraz musim chodit pravidelne na gyndu,furt tam roztahovat nohy a mam zakaznu milovacku s priatelom:( Daky virus ma totizto navstivil.

valter

alzbetka dakujem ale ja som dost hanblivi este som nebol u urloroga a ja byvam v takom malom meste ma niekto tam uvidi ta uz sa budu chylit jeb..nute reci......

alzbjetka

Kamosi si podla mna vymyslaju. Moj partner vzdy potrebuje po orgazme nejaku tu pauzu. A su dni, ked po jednom sexe nema chut absolvovvat dalsi. A myslim, ze vacsina bab tu nechut na dalsie kolo pochopi.
A s tymi vyrazkami chod radsej k urologovi. Viem, ze vy muzi tu navstevu vzdy odkladate, ale bud radsej 100% zdravi, kym zacnes sexualne zit a hlavne to zdravie nezanedbavaj, aj ked to znamena navstivenie toho urologa. Radsej si vytrpiet jednu navstevu u doktora, nez mat potom vazne problemy a navstevovat toho doktora furt. Vela stastia!:)

valter

to fakt tak diky a prosim vas nevedely by ste mi poradit mam na zaludi take malilinke cervene vyrazky v predu a potom okolo tej dieri skade mocim mam to uz asi mesiac a nemal som este sex a ani to nesvrbi ani nic

agina

Valter je to uplne normalne.Kamarati sa zrejme len vystatuju, pretoze medzi sexualnymi vrcholmi musi byt pauza cca 30 min. Takze never im vsetko.Mna tiez ked manzel "urobi" tak uz potom na sex nemam ani pomyslenie.