Meškanie menzesu

sendy2233

CHCEM SA OPYTAT MENZES MI MEšKA UZ 22 DNI POMOžE MI VYVOLAčKA INJEKCIA?A KTOMU NEAKE TABLETKY Už VIEM žE SOM TEHOTNA ROBILA SOM SI DNES RANO TEST A VYšIEL MI žE SOM V TOM...LEN PROMBLEM JE V TOM žE TO NECHCEM MAME Už 2 DETI A DALšIE SI NEMOžEME DOVOLIT.NEMAME ANI NA POTRAT ...SOM ZUFALA ...PORADTE MI PROSIM...

miska223

ahojte, chcem sa spytat, moze mi menzes meskat z toho ze som posledny mesiac bola vo velkom strese a este aj 3 tyzdne na antibiotikach? lebo uz mi meska 7 dni...??

alz-bee

wikush: s tym skusenost nemam, ale co som pocula nazory zien, ktore HAK vysadili, tak su rozne...asi je to individualne. Niektorym neprisiel niekolko mesiacov, niektorym prisiel po 2tyzdnoch.. Je vsak taka teoria (ale myslim si, ze je to skor len taka "povera", ktora nie je na pravde zalozena), ze tie zeny, ktore mavali menzes pravidelne aj pred uzivanim HAk, tak ho budu mat pravidelny aj po vysadeni HAK a tie, ktore ho nemavali pravidelne pred nasadenim HAK, tak ho nebudu mat pravidelne ani po vysadeni HAK...

alz-bee

Vacsina zien, co neberie HAK, tak nemava uplne pravidelny menzes...rozpätie cyklu moze byt od 23 do 36dni, cize je to normalne, ked ti nechodi presne kazdych 28dni. A hlavne, ked si este v puberte (teda neviem, ci si) tak potrva, kym sa ti to ustali...ja kym som nezacala brat antikoncepciu, tak som mavala taky 30-33dnovy cyklus...

sara13

baby preco sa mi po injekcii na vyvolanie menzesu urobila na zadku bolava hrcka a este sa mi urobila aj fialova modrina. menzes som zatial nedostala a davala mi ju v piatok rano a stale nic. prejavy menzesu ktore som mala mi po injekcii ustupili. je to normal?

makaj

moze to meskat aj s toho ze bola baba na odbere z krcku maternice robili jej preventyvne vysetrenie ktore dopadlo ok ale ci moze vplivom toho vysetrenia meskat

mimi.a

aleeeena, menstruaciu mozes stratit ak velmi schudnes. A co sa odporuca jest? Vsetko, kym sa nevratis na zdravu hmotnost. Teda, nehovoris kolko si vazila predtym ani kolko si schudla... A pre istotu sa objednaj aj ku gynekologovi... mozno je to len nejaka hormonalna porucha... ja by som sa s tym nezahravala, hlavne ak si doteraz mavala pravidelny cyklus. A zenske telo potrebuje urcity podiel tuku, inak nemas dost "zivin" na prevadzkovanie vsetkeho a telo si nieco vyberie, co odstavi. A ak planujes mat niekedy deti, radsej sa daj do poriadku.