Prichyteni pri sexe

Príspevok v téme: Prichyteni pri sexe
matik

mam taky problem, ze v skole na imatrikulacnom vecierku som sa pri sprchach "vyspala" s o 2 rocniky starsim chalanom.... no, nikto nic nevie, okrem jednej baby,ktora vosla do sprch, aby mohla telefonovat...lenze ta baba je moja spoluziacka. moja uplne ticha spoluziacka, ktora chuda ani nevie, že čo je to sex... ved ja ani neviem kolko nas pozorovala, ale ide o to,ze nas VIDELA :( hrozne sa pred nou citim trapne v triede...a nechcem,aby nieco vykecala...a snazila som sa s nou ajrozpravat, len vzdy,ked za nou idem, vie, co chcem, tak jednoducho mi spred nosa odide...

rodrigez

Jo treba sukat niekde kde ta nikto nepozna... he he ... na prd... asi sa to roztruby... budes asi za ochotnu...
Pohoda, uz len 4 roky (moj typ) tak to das... nie je nad pohodu v skole... Ale zasa ma to mrtne vyhod, kazdy ta bude chciet na jeho zurke:)) apropo jednu robim v sobotu na chate, nepridas sa? Robim si prdel... proste kvoli tomu nestresuje, je to len sex, nie vrazda ani start raketoplanu... hod sa do klidu...

biogold

hahahahaha boze smejem sa na "problemoch" vasich ako to vazne rozoberate, ja mam 20, ale toto mi pride ubohe az trapne ...a ta pointa: ze co mas spravit aby to nikomu nepovedala, ked je taka tupa.... ako taketo standy je mi z toho zle a potom sa cudujem ze v tejto dobe su same radodajky nc

venovanej nemej upratovacke:)

mila moja nema upratovacka :) nemas dokaz :) a premlcacia doba uz presla :) ale nie... gashty, nepriala by som ti to !:) to bol zasah , ver mi !

venovane nemej upratovacke:)

ahojte, ja som mala sex so spoluziakom v skole na wc po skole a mali sme kluce tak bolo vsetko fajn , nacapala nas upratovacka ale ona je nema takze bude pssst teda dufam :) o 2 dni nas nachytala tajomnicka a ked sme poculi ze bucha na dvere som zahrala ze mi je zle, cuchla som si k zachodom a pogrckala som sa a bolo to ... :) spoluziak jednoducho povedal ze mi bolo zle a chalanske wc boli otvorene tak som isla zvraciat tam :) dost dobry zazitok :)

matik

lea ... no ja som druhačka a on je stvrtak. noo, hej,aj to j dost mozene, ze tajne sniva:-) ktovie, ale byvam s nou 5x do tyzdna, takze uz sa tym velmi nezatazujem... a co sa tyka toho, nunulik, ze preco prave v skole a na imatrikulackach...hmm, neviem, ale musim povedat, že to bolo dost extremne, a dost zaujimave :-) co uz...clovek robi aj horsie chyby,...a neviem vlastne ci to mozem povazovat za chybu...

lea

ahoj matik, neviem kolko mate rokov, ale asi ste stredoskolacky, mozno prvacky, ked to boli imatrikulacie. ak ma to dievca len 15 a je to take tiche dievcatko, iste to nikomu nepovie, len ma sama problem stravit to co videla. a mozno o vas tajne sniva, kto vie :-)