Nočné pomočovanie u detí

Lorinka

Nočné pomočovanie detí aj dospelých. Dobrý deň,chcela by som poradiť všetkých,ktorí majú problém s nočným pomočovaním. Čítala som tu,že aj dospelí majú s týmto problém. Vo veľa prípadoch je to len tvrdý spánok a problém spojený s mozgom. Mám vnučku s ktorou sme pochodili všetko možné a nič nepomáhalo. Až som už bola zúfalá,hľadala som na nete a našla vec,ktorá jej behom 2 týždňov úplne pomohla a nestála ani tak moc. Bola by som za ňu dala aj 1000€ len aby sme už mohli spokojne spávať,lebo sme z toho boli už zúfalí. Ten zázrak sa volá enuretický alarm Mo-Do King a stál necelých 60€. Nájdete to na google i krátke video na you tube. Píšu tu i dospelí,mohlo by to aj im pomôcť v ich trápení. Vraj je to dostať aj na aliexprese ale je to lepšie kúpiť tu aj so zárukou a tam je aj mesiac dodacia lehota,to už môžete mať po probléme ak to kúpite tu. Je to aj na inzerátoch,no prevažne v čechách. So srdca prajem čo najviac ľuďom,nech si tento článok prečítajú a môj príspevok pomôže k vyriešeniu čo najviac ďeťom a ich rodičom a starým rodičom. Moja dcéra ani zať tomu neverili ale ja ano,tak som to objednala a vnučku si zobrala na pár dní k sebe. Pomohlo!!!! Aj detská lekárka bola prekvapená,lebo o tomto zázraku ani len nepočula! Posielali ju po psychiatroch,urológoch,predpisovali lieky,kde hrozil opuch mozgu,keby sa náhodou napila,pochodili sme aj liečiteľov....V noci budievali,nespali,lebo sme sa báli,že sa pociká a bude v mokrom do rána a prechladne...strach keď pôjde niekam zo školy atď. Teším sa,ak to pomôže čo i len jednému dieťatku. Prajem Vám to z celého srdca a celkom úplne iba zo❤ Adriana NM. Poteší ma aj Vaša reakcia,budem čakať.

Kycera

Kiki,
tekutiny pi cez deň a po 18 - tej nepi už nič. Pred spaním sa vycikaj, nohy aj kríže maj v teple. Pred spaním si veľakrát opakuj, že sa nepocikáš. Vyskúšaj už dnes večer. Keď sa vrátiš domov, treba zájsť k lekárovi, aby zistil príčinu. Prajem Ti pekný pobyt so suchými plachtami. : )

Kiki234

Ahojte mam 10 Rokov a Pomocujem sa Kazdy vecer ZAjtra ideme do Skoly v prirode na 5 DNi bude pri mnemonic Moja Kanoska Klaudia a nechcem saw strapnit prosim Pomozte mind

SALIUNTRVA

Ahojte prosím poradte mi mám 19 rokov a moja manželka 15 poradte mi v noci sa pomočuje 2 až 3 krat do noci postel premočena celý matrac neviem čo mám robiť fajčila mi ho ani to nepomohlo masturboval som jej ani to nepomohlo jebal som ju ČO mam robiť PORADTE raz vnoci po sexe ma aj pomočila

SALIUNTRVA

Ahojte prosím poradte mi mám 19 rokov a moja manželka 15 poradte mi v noci sa pomočuje 2 až 3 krat do noci postel premočena celý matrac neviem čo mám robiť fajčila mi ho ani to nepomohlo masturboval som jej ani to nepomohlo jebal som ju ČO mam robiť PORADTE raz vnoci po sexe ma aj pomočila

jana 1236554

ahojte!mam 12 rokov a este stale sa pomocujem na konci roka ideme na 7 dni niekam na vylet a velmi tam chcem ist pomozete mi nejako? boli sme uz u doktorky vsetko mam ciste som zdrava ako ryba alestale nechapem ako sa mi to vecer stane myslim že sa mi to uz zlepsilo-mam urcity rezim ktory dodrziavam ale dnes sa mi to stalo...neviete mi dat nejake rady prosim?? pod plachtou mam aj igelit ktory moc zdadrzi ale nejde mojim rodicom o to aby bola postel cista ale aby sa to mne nestalo..:( :( :( velmi sa za to trapia rovnako ako ja...nechcem aby sa trapili za to že neviem vecer vstať a ist na zachod mam si zacat nastavovat budik?...dakujem...za vase rady...prosim odpiste...otcov e-mail: petolgc123@gmail.com piste rady na jeho e-mail aLebo rovno sem :) :-* :-*

REBARBORA

nieje normálne ak sa dieta v 12 rokoch pomočuje.pracujem ako učitelka mš a ak sa 5 ročne dieta pomočuje je tam možno psychicky problém.treba to riešit-nečakat

ančovička

ahojte mam 10 rokov ja som sa a ešte stále sa niekedy pomočujem ale pomohlo mi ked som spala oblečena viete v tom čom som bola cely den a robila som si s
slniečka a mračiky do zošita a pozrite sa PRED-PO-POMOčILA UT-NEPOMOčILA STR-POMOčILA šTVRTOK-POMOčILA PI-NEPOMOčILA!PO-PONDELOK-NEPOMOčILA UT-POMOčILA STR-NEPOMOčILA šTVRTOK-NEPOMOMOčILA PIATIOK-POMOčILA NEDELU-NEPOMOčILA