Bazalnej teplota v tehotenstve

Netehulka

Vsak viem isabella. Kedysi som si merala v ustach, ale tak to skakalo kadejako. Do posvy som to strkat nechcela, nehygienicke.

isabella

netehulka, ale pod pazuchou sa bazalka nemeria, ta sa meria najlepsie v posve, alebo v ustach (aj ked v ustach je to trocha menej spolahlive) hned po prebudeni v rovnaku hodinu kazdy den skor nez vstanes z postele najlepsie teplomerom, ktory ti ju odmeria na dve desatine miesta, bo tam aj male odchylky vela znamenaju...
ale - moze ist o tehotenstvo, ale vobec si neuviedla, kolko dni si po ovulacii a ci ti uz menstruacia meska, vlastne okrem teploty si neuviedla nic, skus to lepsie objasnit....

Netehulka

Najlepsie su podla mna ovulacne testy. Su spolahlive, aspon mne sa tak zadarilo hned. Ja som si merala teplotu len ked uz som bola tehotna, bo som chcela vediet, ze na akom stupni sa drzi. Pod pazou je to vzdy 36,8. Nad 37 som nemala.

ale

ahoj dns som si merala bazalku a mala som 37.5C .Moze to byt tehotenstvo?dakujem za rady..dnes som zacala po dlhsom vynechani merat no nikdy prestym som tak vysku bazaku nemaa maximalne 37.2C
dakujem za rady

tuziaca

chcela by som poprosit skusenejsie o radu. Momentalne som v 42 dni cyklu (MS nepravidelna, ale az taketo predlzenie sa za poslednych dva a pol roka vyskytlo iba 3x, vacsinou je to okolo 32 dni). BT som si zacala merat iba tento cyklus, na 22. den, teda podla toho co som si precitala uz v poovulacnej faze, teplota je az dodnes zvysena, kolise od 36,8 do 37,3, dvakrat bola 36,65 ale to som vstavala skor nez zvycajne, takze to moze byt aj kvoli tomu. Mam naliate a citlive prsia, ale to sa mi zvykne stavat pred MS, inak asi nijake ine priznaky. S manzelom sa snazime o babatko, takze predpoklad by aj bol. Test som si robila pred tyzdnom bol negativny a teraz tvrdo odolavam pred dalsim, aby som si cim dlhsie mohla vychutnat nadej, ze by tam predsa len mohlo nieco byt... Poradte mi, velmi by som chcela vyvratit vsetko co by nepotvrdilo tehu, vsak nemoze ist o anovulacny cyklus? Za kazdy prispevok dakujem...

majuska7979

ahojte baby,
my sa s mojim manzelom stareme o babatko uz 3 mesiace a nic.
Akurat tento mesiac sa citim troska inaksie nez zvycajne, zostalo mi 5 dni do ms, ale uz asi tyzden mavam bolesti v krizoch, tie mavam zvycajne iba pred zacanim ms a to len par hodin. A moje prsia su vacsie a plnsie nez zvycajne. Robila som si test ktory mi vysiel negativne :( myslite ze je este priskoro na test?????

erzulka

Ahojte, viete mi niekto poradit.. Menstruacia mi meska druhy den a test sa mi ukazuje negativny, ale bazalnu teplotu mam 37,5.. Mozem byt tehotna??