Baby...skoda reci

Príspevok v téme: Baby...skoda reci
nespokojhny

Mam priatelku, mame 16r, chodime spolu 8 mesiacov.Problem je v tom ze vzdy ked ju robim prstami je vsetko v pohode spravi sa a tak... a ked ide rada na mna tak ju to po minute prestane bavit a da mi ho spet do nohavic.A spravi ma mozno tak raz za mesiac.A vyhovorky uz ma boli ruka, mna to nebavi a tak. Ja jej to robim aj ked ma fest uz boli ruka a robim ju 20 minut lebo chcem aby bola stastna.Sex sme este nemali. Ani oral sme nemali. Co si o tom myslite? Chcem aby sa to zmenilo.

aaaaaaaaa

a to je problem? tak nech zacne ona prva a hotovo. jednoducho ak my dosiahneme orgazmus tak potom nas vycerpate a je jasne ze sa nam nechce. ved aj na co. my sme dosiahli co sme chceli. ak ta prva spravi ona tak ta dorobi len preto aby si zacal aj ty.

trpaslik8

chodim z babou uz 2 mesiace je to moja prva baba a este sme sa nebozkavali len take chvilkove bozky na uvitanie a na rozlucku ako nato mam ist aby bolo nieco viacej?

nespokojhny

ale ona je taka ze ked jej poviem ze ju lubim pri tom tak si hned mysli ze vztah je iba o tom.tak ale ja nechcem aby to robila na silu ale s radostou.ale ona ked ma raz spravila a potom som mal it ja nu tiez sa mi moc nechcelo to bude asi tam ze potom vyprcha ta sexualna tuzba... ale diki mooc

jovanna

hmm... no je pravda ze ked to chce ona a robis jej to... tak mas pravo na nejaku tu odmenu...hlavne ak je to po 8 mesiacoch, co si myslim ze neni malo. uz si sa o tom skusil s nou porozpravat? ak nie tak to urob ale davaj pozor aby to nevyznelo tak ze jej nieco vycitas... aby sa neurazila. iba to tak nacrtni ze ju velmi lubis..ze ta vzrusuje a ze by sa ti pacilo keby to niekedy urobila az dokonca alebo podobne. ak to ma byt vyrovnany vztah tak by ti mohla aspon raz zacas vyhoviet :) drzim palcekyyy :)

nespokojhny

alebo sa predomnou niekedy velmi hambi..napr.jej prsia som videl uz bez podprsenky vela krat ale iba tak ze mala podprsenku a triku vitahnute az k brade a niekedy sa uplne hanbi a ani raz som ju nevidel uplne bez tricka a podpresnky a tak isto aj som ju poriadne nevidel v nohavickach a hlavne ze ju robim prstami... ale ju lubim. a nejde mi len o to .. ale po 8 mesiacoch mi to vadi.. mi to pripada ako nedovera.. a mame uzasny otvoreny vztah ...