červenanie

Príspevok v téme: červenanie
eva benova

trapi ma jeden problem ktory mam uz asi od zakladnej skoly, teraz som maturantka.velmi casto sa mi pri stresovych situaciach zacne cervenat pokozka, ramena , dekolt , aj tvar.je mi to velmi neprijemne a cim viac si to uvedomujem tym viac som cervena.chcela by som sa tohto problemu zbavit no neviem ako.budem rada ak mi poradite.

eva benova

AHOJ.aspon viem ze nie som sama :-) kto ma taky problem, ale vies ja som velmi komunikativny a spolocensky tip cloveka a som rada v spolocnosti ako takej, ale presne ak sa to tika nejakych pohovorov, prihovorov, odpovedat pri tabuli, co u nas sice uz asi ani neexistuje lebo piseme len pisomky tak som papricka. no ale naposledy sa mi stalo nedavno ked sme mali nastup na stuzkovej ze som bola nervozna a uplne som zcervenala, no strasne:-)

eva vida

Ahoj.Mne sa napriklad stava,ked mam mat hovor pred viacerimi ludmi,kde som stredobodom pozornosti,ze mi stupne vsetka krv do tvare a nepotrebujem ani zrkadlo nato,aby som vedela,ze som cervena ako feferonka.Tiez sa mi to stavalo v skole,ked som mala ist k tabuly.Taktiez,ked mam rozhovor s nadriadenou osobou,muzom,alebo zenou.Ked ti ide len o cervenanie,naozaj neviem co s tym.Ja som totiz aj strasna tremistka a na to su tebletky.

eva benova

a ako s tym bojujes? ja mam pocit ze to sa ani neda.a najviac sa bojim ze sa budem cervenat pri maturitach , a potom budem este viac nervoznejsia.cela budem horiet :-)

eva vida

Ahoj.Ja mam ten isty problem,len sa mi cervena len tvar.Neviem pochopit preco,mam 24 rokov a tento problem mam uz velmi dlho.Citim ako by mi stupla vsetka krv a teplo do tvare.