Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biele zubky

poliewoocka

Mam za chvilu 18 a ani jeden kaz.Klop klop...zuby si umyvam 2x denne,kazdy vecer zubnou nitou a pouzivam aj ustnu vodu.Ak mas priesvitnu sklovinu,so zltkastym sfarbenim nenarobis nic.Co mozes urobit bez doma,bez zasahu zubara(co sa tyka cieleneho bielenia zubov)?Pouzivaj kvalitnu bieliacu pastu a nezabudaj na to,ze zuby sfarbuje aj cervene vino,cierny caj a kava.

Soraja

ahoj, no moje zubky su tiez uplne zdrave, bez kazu a to mam 22r. a je pravda, ze to je dost dedicne. JA nemam uplne biele zubky, skusala som aj drahe zubne pqsty s bieliacim ucinkom,ale ziadne zazraky. Ale obcas su dam na kefku trochu sody bicarbony a trochu to pomoze,ale necakaj ziadne zazraky. Skus sa poradit so svojim zubnym lekarom.

katarinka

Ja neviem čím to je, ale ja pijem skoro každý deň 2x pohár mlieka. Asi 3x (netreba to preháňať) za deň si umývam zuby pastou s bieliacim účinkom, hlavne keď idem za mojím najmilším :) Mám skoro 16 a ešte nemám plombu. Zubárka mi odporučila kúpiť Elmex gel(130 sk)- podporuje zuby, sklovinu a ďasná. Mám celkom pekné rovné zuby. Myslím, že to dosť závisí aj od dedičnosti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biele zubky - Fórum - ZDRAVIE.sk