Hrčka na prsníku!

kata1612

ahooj ja som si tiez nasla hrcku na pravom prsniku na boku neboli ma ale neviem co to je volnym okom mi ju nevidno lne ked si to chyim citim ze tam nieco je bojiim sa co to je poradte mi

gardenia

V takom mladom veku - 12-20 rokov to nemôže byť nič vážne. Sú to len nejaké hormonálne veci. Nebojte sa.

matamata

lenka ty si neni kompletna...5 rokov????tak potom sa necuduj ked ti doktor povie ze mas rakovinu v pokrocilom stadiu..neznasam takychto ludi ktori vedome zanedbavaju svoje zdravie a potom vyplakavaju..je to tvoja chyba ze si to nechala zajst az tak daleko

Lenka152

Uz asi 5 rokov mam hrcku v prsniku.Myslim,ze sa to zvacsilo.Vobec neviem co mam robit.Obcas to trosku boli,ked si to chytim.Neviem ako to mam povedat mame.Poradte prosim...

aluska

normalne prid za nou a povedz jej ze mas 2 hrcky v prsniku..ved to neni hanba...len to neodkladaj preboha
ale skor si myslim ze ty si to pleties s mliecnymi zlazami v prsniku

ela123

cawte ja mam 12 a mam tiez dve velke hrcky. bojim sa to povedat mame! ako jej to mam povedat prosim povedzte mi ako. dakujem!

jasmina7

Ja som mala hrcku na prsniku a prikladala som si yzop a zeler na tu hrcku a po 6.mi tyzdnoch mi hrcka zmizla. Prajem vela stastia.