Hrčka na prsníku!

veronikah

Mozno to mas presne to isté co mam aj ja.Ja to uz mam zo 3 roky,zo zaciatku som mala presne taký istý strach ako ty,bola som u koznej, u gynekologa u pediatra...najprv si mysleli,ze to je z holenia podpazusia,ze mi vrastol chlpok,potom mi zistili,ze to je uzlina.Proste uzliny mame v celom tele a niekomu sa akoby zobudi a urobi trosku neplechu,no a mozno to mas toto iste co ja.Niekesdy ma zaboli,ale to len vacsinou pred kramami a potom to prestane.Neurobis s tym nic,mozes si to dat vyrezat,ale je to zbytocnost,pretoze si mozes este viac narobit zle.Ale inac to nieje nic neobvykle.Ale pre istotu,nech ti to zisti lekar.Ahoj

suzi663

Je veľká pravdepodobnosť, že je to niečo Vážne? Neviem,že či to od strachu, alebo ma tá hrčka vážne začína aj trošku bolieť. Odpovedzte mi prosím kto má, alebo mal podobný problém? A ako to na tom ultrazvuku vlastne vyzerá....... ďakujem

RNG

Pozri na temy hrcky, myomy cysty a jod. Par kvapiek jodovej tinktury na spodok brucha raz tyzdenne to casto vyriesia. Jod je potrebny aj na vyrobu enzymov a tieto odstranuju rozne nefunkcne tkaniva.

jordik

na mamograf by som radsej nechodil....
spuci ti to prsia a ked tam nieco vazne mas moze ti to viac uskodit nez pomoct...

suzi663

Tak dúfam,že to bude aj môj prípad. Aj doktor mi povedal,že podľa neho to nič nieje .. Dal mi mastičku, lebo si myslel,že je to iba nejaky opuch,ale nic nezmyzlo a stále to tam je.....