Holenie prirodzenia

Príspevok v téme: Holenie prirodzenia
zajo452

Ahojte, potreboval by som poradit. Mam vazny vztah (som panic) a s priatelkou sa blizime do stadia ked aj posledny kus oblecenia pojde dole (v mojom pripade trenky) 8). Takze otakza pre chlapov, ako si to tam dole holite? komplet? alebo len cast? otazka pre dievcata, ako sa vam to najviac paci? dakujkem

milita ri kali ulo

ja som si holil 1. krat a potom som si to ponatieral vodou po holeni ... ale spravili sa mi tam vyrazky a dost to stipe neviem co stym a co som spravil zle ... zrejme som privelmi tlacil na kozu ... moze to byt v tom ??

miska

caute:) no ja si myslim ze ten nazor tvojej baby je asi najlepsi ale zasa ak ju xces prekvapit alebo tak tak to skus len skratit mne osobne s ato nepaci uplne oholene. aj ked som si ista ze sa jej to bude pacit:))

ewička

no tak to aj mna dobre potesila usmievava slecna a ja sa pridavam k 123456 ze by si sa mal najskor spytat svojej priatelky lebo kazdej babe sa paci nieco ine..mne sa paci ked je brusko hladke oholene a chlpky pri koreni nie oholene ale zastrihnute tak na kratko nech to nemas ako prales to sa mi nepaci..ale kamoske sa zasa paci cely oholeny VSADE (nema rada chlpy)...
a druha moja kamoska asi nevie co je to ziletka..to je trapas s nou ist sa niekde kupat..chlpy jej trcia spod plaviek - no hrôôôôôôôza...

123456

mila moja slecna s usmevom podomnou... NA PENISE ziadne chlpky nie su!!! maximalne pri koreni a okolo... ale NA nom nie.... si myslis, ze si chlapi holia aj penis? boze co mas 15? holia a strihaju sa len chlpky, co su okolo na kozi, ci jak ti to napisat... xi xi xi si nefim predstavit, ze by chlpky boli aj na penise... a ked by slo do toho a on by mal strnisko, tak jak vajne by ta vysuchal... ja len dufam, ze si sa zmylila, alebo, ze si to myslela inac... ale dost si ma pobavila....

no a ty chlape si to tam ostrihaj aspon nakratko... ale najskor sa spytaj, ci jej tie chlpky vobec vadia,,, lebo ked nie, tak to budes robit zbytocne... ja som za to, aby si sa spytal na jej nazor ece predtym, ako nieco spravis...

:)

no mne sa paci ked chlpky na penise su uplne prec ale tie nad ..teda pod bruchom su len skratene..inak ked si oholis chlpky tak penis sa zda vacsi ..