Ake vysetrenia robi gynekolog pred predpisanim HAK?

Príspevok v téme: Ake vysetrenia robi gynekolog pred predpisanim HAK?
cooldjka

Ahojte,ja som rozmyslala,ze sa s priatelom konecne pustime "do toho", no predsa len, ani jeden z nas netuzi byt otec a len na kondomy sa spoliehat nechceme,takze by som rada zasla za gynekologickou,aby mi predpisala HAK. Neviete mi povedat,ze aky postup,alebo teda,ake vysetrenia robi,pred tym,nez predpise antikoncepciu?
Dakujem

zuzana175

ja som tiez isla prvykrat ku gynekologovi, ked som potrebovala antikoncepciu. som sa objednala na vysetrenie. sestricka zalozila kartu, a doktor ma vysetril. zobral vyter z krcka maternice. netrvalo to dlho. a potom este sono. nicoho sa neboj. len tam nechod s prazdnym zaludkom, lebo ja som nic nejedla a ked mi vosiel s tymi nastrojmi az kdesi k hrudniku, tak mi zostalo dobre zle. vlastne moja prva navsteva gynekologa bol dobry trapas. tak ale tebe zelam vela zdaru a neboj sa..

1bambulka14

ale vyšetrenia predsa musia robit všetci doktory aj doktorky...to je ako prve, či nemaš nejake problemy...a tym padom, ak ti niečo je, tak ti určite neda predpisat hocijaku antikoncepciu

mamba

kazdy gynekolog je iny ale ja som teraz bola 1. krat kvoli predpisaniu antiky a normalne som prisla pytal sa na vseliake choroby ci nemam a alergie potom mi vysetril posvu netrvalo to dlho nieje to take hrozne ako sa opisuje len to studeni nic viac..nakoniec ma poslal na sono tam mi dali dni taky pristroj ale zase som to skoro ani necitila potom mi zobral krv a ked bolo vsetko ok dal recept..ale mam kamaratku ktorej ani len vysetrenie nerobil take je to rozne