Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY

Príspevok v téme: PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY
katka30

Dobry vecer. mam hroznu dilemu. moj priatel, s ktorym chodim uz 3 roky je takmer ideal. pekny, oddany, muzny, verny, ale.. Nevie NIC vybavit, zariadit, je neschopny ako male dieta. desim sa toho, ako sa chce postarat o rodinu a to ma uz 40 rokov. chce mat deti, ale kde budeme byvat? pod mostom? ake take peniaze sice zarobi, ale hned pomina. nema nic, len saty. a to cely zivot pracoval. povedzte uprimne, vydali by ste sa za takeho muza? ja nie som ziadna zlatokopka, len mam strach z takej buducnosti

agina

Tak to je fajn. A ako sa paci a dari priatelovi v novej robote? Ono je jedno, ci zarobi viac chlap, alebo zena, lebo ked sa to stretne v jednej penazenke, tak je to suma fuk, nie??? Tak drzim palce, aby ste napredovali.

katka30

agina, nema deti. keby mal deti, tak by som ho nechcela. mam velmi zle skusenosti s muzmi, ktori uz maju deti. mohol by byt muz akykolvek uzasny, ale s detmi by som nebrala

agina

Ale snaha sa ceni.....ma on aj nejake deti???? Ak ano, tak to ta Katka obdivujem, s takym chlapom by som ja osobne nedokazala zit.

katka30

pretoze je nemozny, ale to nam je tu vsetkym jasne :-) ale dnes sa bol spytat v autoskole, to je pokrok :-) a od pondelka ma novu pracu, nic moc, ale aspon daku

katka30

co je na tom? je verny mne a ked zil s manzelkou tak bol verny jej. asi si si to cele necitala, lebo uz vyse 5 rokov s nou nezije.

dada

Co som to v tom titulku citala? ... verny? A ma sa stretnut s manzelkou kvoli rozvodu? Hm, moja, a nebude ta necinnost v tom, ze mu je dobre tak, ako je? Ocianka je na liecenie zraku, asi by ste ju mali skusit, pre vas.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PEKNY, DOBRY, VERNY A ....CHUDOBNY - Fórum - ZDRAVIE.sk