laska cez internet

malinka

ja sa zoznamila cez chat s cudzincom, takto sme komunikovali asi tri roky a ked som potom odisla do cudziny do jeho krajiny pracovat, tak sme sa aj stretli. Aj napriek tomu, ze mi poslal mnozstvo fotiek, trochu ma prekvapil, teda.. nevyzeral uplne ako som si ho predstavovala, ale to neva... bolo to v pohode, je to mily clovek s dobrym srdcom a myslim, ze som nanho urobila dobry dojem. Skoda, nas problem bol a je vzdialenost medzi nami, ja som este na VS, takze nejaky vztah zatial nepripada do uvahy.. ale zoznamenie cez net je uplne bezna praktika, je jedno, ci sa zoznamis v bare, na ulici alebo hocikde, pokial si s dotycnym mate co povedat a je vam spolu dobre, tak nie je co riesit. To je moj nazor.

laco

ja som sa takto dva krat stretol. obydva krat som bol sklamany. aj ked som si myslel ze tu babu poznam, ze isto je super,ze viem o nej vsetko, ved sme si pisali predtym niekolko mesiacov.., no ked sme sa stretli ona vobec nebola taka, sme si skoro nemali ani co povedat a stale som sa len ja pytal.. sme si potom uz aj prestali pisat. a takto som sa stretol uz dva krat. je omnoho lepsie stretavat sa z ludmi a tam hladat ako sediet doma za pc pisat si s ludmi co sa len na nieco hraju, no v skutocnosti su uplne iny, cest vynimkam. nakoniec som nasiel svoju lasku na zabave :)

jajuska

zuzka hej je to vazne dobra vec lenze po case mna to uz prestalo bavit sak ked uz chalana mam tak tam enmam co robit ale keby ten internet nebol tak som sama doma v izbe zavreta a neviem aky je svet krasny lebo internet ma naucil zit nasla som tam super kamosov a nakoniec toho mojho akurat an silvestra sme spolu presne mesiac a dufam ze ako na novy rok tak po cely rok :)

jajuska

Ja som sa chalanom zoznamila cez internet a je to podla mna uplne normalne sme spolu uz mesiac a vizera to tak ze spolu budeme este strasne dlho.ineternet je dobra vec kebyze nemam internet asi nemam ani kamosov bo polovicu ludi co poznam tak vdaka internetu :)

brti

Ja som si myslela ze sa nikdy s nikym takto nestretnem ale raz som to riskla a s tym chalanom chodim :) ale najskor by si si ho mala pretuknut ne len tak ze stretnime sa.

TZ1

Ja dievčat cez internet mám hodnode a dost ony mne maju rady len aj sa z niektorymy stretavam to mu verte no nie.Ted momentalne nemohu no nie mám jeden problem to sa vie najdite sekciu tu pomožte tam mate muj problem len.

katika88

Ja som si so svojim drahym pisala cez azet sotva tyzden a potom sme sa stretli.Teraz je tomu 9 mesiacov co sme spolu a som velmi stastna :-).

zuzana kovalcikova

Ahoj Zuzi.Aj ja patrim k tym,ktory sa zozoznamili cez net.Po troch masiacoch sme sa stretli len tak,aby sme sa videli.Volali sme a sms-kovali nadalej,stretnuti pribudalo,az sme uz spolu v jednej domacnosti rok a 3 mesiace.Celkovo sa pozname 5a pol roka.Je nam spolu super,pomahame si,radime si navzajom a velmi sa lubime.Tak to skus,ak si zaneprazdnena a nemas inu moznost zoznamenia sa.Drzim ti palce.PA