mam problem

Príspevok v téme: mam problem
sawovka5

mam taký porblém, chodím s chalanom už 4 roky, ja mam teraz 19 a on 21, bola som jeho prvou a on mojím prvym, ibaže teraz mi tak jemne naznačuje že síce ma miluje ale že by chcel skusit niečo nové, myslí tym sex s inou zenou, že by nešlo o city len o to.snažím sa to pochopit, no moc mi to nejde, predstava že by bol s inou ma zabija...je niake riešenie pre tuto situaciu?lubime sa, a obaja chceme spolu zostarnut ale chce vyskusat niečo nove...ja už som zufala tak prosím poradte mi nieco

sawovka5

dakuejm vam za rady...na jdenej strane sa mu nedivím je to chlap a ete aj zvedavý...ale na druhej strane si myslím že je to krute pre mna...no ved uvidím ako sa to vyvynie ale pekne dakuejm

rotarix

ked uz raz nad zakym niecim rozmysla tak sa mozes postavit aj na hlavu a aj tak to spravi bzd s tvojim vedomim alebo ti to spravi za chrbtom a dozvies sa to neskorej od niekoho ineho a budes to mat este horsie , myslim ze jak som to cital tak MIRKA 66 ma pravdu ...

sawovka5

vieš ale on sa deli, inak si myslím že by mi to nepovedal, myslím si že ide skoro o tom že je zvedaví, chalani v jeho veku resp.kamarati maju zasebou viac vztahov , viac sexu a viac skusenosti.,.myslím že mame najvačší problém že sme sa moc skoro stretli

mirka 66

ak sa lubite, nechapem preco riesi nieco take ako sex s inou zenou.. je to trapny hajzel, pust ho k vode, nestoji ti za to. zasluzis si takeho ktory si ta bude vazit a delit sa o vsetko len s tebou