Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

licenie na stuzkovu

sonka

Včera som mala stužkovú, juj, super bolo. Čo sa týka vyzáže, šiat či účesu, riadila som sa heslom ,,menej je viac´´ alebo ak chcete ,,v jednoduchosti je krása´´ a vyplatilo sa. Líčila ma kamarátka, kt. ma nalíčila veľmi jednoducho, čím nič nepokazila, práve naopak, vyzdvihla pozitíva, zakryla negatíva a myslím, že tak to aj má byť. V priebehu večera som sa maximálne raz primaľovala, inak mi make - up vydržal celú stužkovú, tak to so šminkami hl. nepreháňajte.

silvinka001

caute baby, skuste vizazistku, ktora ma licila na stuzkovu a bolo to UZASNE.. a nie je ani draha, ..vola sa Lea,cislo 0903256699..lici vselikde a je strasne sikovna.uplne ma kazdy chvalil ako pekne vyzeram...odporucam

fifi

no, hlavne si to vyskusaj par dni predtym..ja som si den pred stuzkovou kupila puder a na stuzkovu som ho mala prvy raz a dodnes sa hanbim za tie fotky, som tam cela zlta :D

melinda

baby, ja som mala v stredu stuzkovu a licila ma vizazistka zo salonu Aferin - BA. Bolo to super, trosku extravagantnejsie licenie-tak ako som aj chcela, ale vyzerala som ako z casopisu :-)) Kazdemu som sa velmi pacila.

renka

S tým dermacolom máš pravdu, ekrazit je DERMACOL MAKE-UP COVER a nieje drahý stojí niečo vyše stovky. Na mňa je príliš silný, hutný.

poliewoocka

Make up a puder o hodne svetlejsi ako ton pleti.Farba na licka len slabuckobroskynova.A-CVICIT,CVICIT,CVICIT...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

licenie na stuzkovu - Fórum - ZDRAVIE.sk