Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

orbitrek

maťa :)

Ahojte, ja by som si chcela orbitrek kupit, je to dobre? prosim o uprimne odpovede... inak kolko to asi stoji? lebo nechcem ten z reklamy (ci myslite, ze je dobry) ? ..dakujem

poliewoocka

Mam ho aj ja a neviem si ho vynachvalit,pretoze pri behu precvicujes cele telo,spalis viac kalorii a co je najlepsie,nezatazuje to klby a nie su pri behu ziadne otrasy,ktore negativne vplyvaju na cele telo.

pehana

ja to mam doma a som s tym velmi spokojna pred rokom som to skusala aj s foliou a paradne sa poti.treba s tym zacat a vytrvat mato svoje caro

viola1919

nooo ja ho ešte nemam iba uvažujem o jeho kupe,ale stale vaham :)ci ho využijem vobec...no neviem fakt.
nela no ja celkovo by som xcela niečo zhodit nohy,zadok,brucho....

trin

baby,
makat,makat,makat.minimalne 30 min denne pri lahsej zatazi,aby sa spalovalo. mozete slapat aj dozadu,vtedy to zabera na hamstringy a zadok

nela

mám ho doma ale zatiaľ sa neviem odhodlať na ňom makať. Neviem, určite to je dobrá vec. Ja by som potrebovala hlavne zhodiť z nôh. A ty?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

orbitrek - Fórum - ZDRAVIE.sk