Aj toto sa dedi ???

Príspevok v téme: Aj toto sa dedi ???
januška

ahojte,chcem sa spytat ci sa dedi aj priebeh tehotenstva...moja mama mala aj pri mne aj pri bratovi dost problemy,musela vela lezat a brat ma aj slabu detsku mozgovu obrnu....je moze ze aj ja budem mat taketo problemy? teda myslim z tej dedicnej stranky ci je tam vacsia sanca,lebo problemy moze mat kazda zena.gynekolog mi uz povedal ze mam mensiu maternicu tak sa dost bojim... :((((

januška

ahoooj :)
juuj celkom dobre :) sak idu vianoce.akurat sa chystam medovnicky piect.skolicka tiez celkom tento semester vysla,uz mi zostavaju len 2 skusky a 7 mam za sebou :),len mi priatel moc chyba lebo sme sa kvoli skuskovemu uz mesiac nevideli a nasi mi s nim zakazali ist na silvestra na chatu,ze nepotrebuju aby som si nechcenym tehotenstvom pokazila zivot.tak sme sa samozrejme pohadali ale potom som si povedala ze kaslem na to,si to zariadim aj bez ich dovolenia...aj ked...radsej by som nic nerobila poza ich chrbat.
mama asi nevie prehryzt ze chcem stravit viac casu s nim ako s nimi a tak si mysli ze ked mi to nedovoli tak pojdem s nou a otcom do ciech na silvestra...ach jo...taketo veci si vzdy snazim zapamatat aby som to aj ja nerobila svojim detom.
a ty sa ako mas? a deti? :)
idem sa ja vrhnut na tie medovnicky teraz.maj sa zatial pekne :)

januška

ahoj majki :) aj ja som chodila kazdy den ale ta tema mi nejak utiekla tak som myslela ze si nic nepisala a nenapadlo ma dat to do vyhladavaca :)ale uz som poucena :D zatial som sa rozhodla tak ze pockam kym budem aspon v 3.tom rocniku ...teraz som prvacka a to este neviem ci nebudem skolu menit :( no ale sak mozno mi v hlave prepmne a bude aj skorej ale budem sa snazit to potiahnut aspon do toho tretieho,lebo v mojej skole sa dost v labakoch robi tie prve tri rocniky takze to neni nic moc zo zdravotneho hladiska by mi bolo treba asi specialny studijny program robit,no bolo by to zlozite...maj sa zatial pekne :)

majki

Ahoj, no konečne!!!! Stále na teba myslím. Vžívam sa do tvojej situácie, preto nemôžem zabudnúť na tvoj príspevok. Každý deň som tu chodila a ty nič. Budeš aj ty bezva maminka, neboj!!!! Drž sa a napíš potom ako si sa rozhodla, lebo ma to bude zaujímať. Hoci aj o rok!!! Vela šťastia. A ešte dík za pochvalu, myslím že aj som, alebo sa snažím byť dobrá mamina.Pa

kosa

januska,
neboj sa.
v mnohych pripadoch lekari vychadzaju z tzv.skusenosti, ktore sa ale NIE RAZ NEPOTVRDIA.
takze na tvojom mieste by si si nemala zbytocne znervoznovat.

januška

asi mas pravdu ze na zaciatku to je intenzivnejsie...len ja som taka divna,ja sa od malicky tesim na to ze budem dospela a nie preto ze by som si mohla robit co chcem alebo ze by som mohla soferovat ale preto ze som som vzdy chcela mat babo...ale nieco na tom bude ze to mozno prejde :)ale rozhodne niesom z tych co uprednostnuju karieru pred rodinou.ja si uvedomujem ze cez skolu by to bolo tazke.na jednej strane chcem venovat babetku vsetok cas co budem mat a viem ze pri VS by to uplne neslo ale zase na drhej ho uz velmi chcem...asi sa to budem musiet vo mne nejako usadit :) dakujem ze na mna myslis :) a urcite si super mamina,normalne zavidim tvojim detom :)cau cau

didika

Majulka, no poviem nádherne si to tu napísala, povedzte všedci? Mnohým si aj pomohla a to určite ako aj jenuške snáď. Tvoje slová majú niečo zvláštne, neviem to popísať. Dojalo ma to!!!