IPL alebo mikrodermabrazia?

66666

joj...som si nevsimla že mi to tolko krat preslo.zblbol mi net...a neprechadzali mi spravy....tak no na plastike by som už chcela poriesit aj jedno a aj druhe....znamienko a aj tvar po akne..........vsak tam mali aj cennik......tak neviem co mi poradis????

66666

este b ysom chcela vediet ako ste boli spokojny s vysledkom a tiež ceny.kolko to stalo......dakujem , doložila som aj mail

66666

este som doplnila svoj mail.keby ste mi tak chceli napisat a tiež ci neviete ceny kolko to v KE stoji.....a hlavne ake su vysledky

66666

este som doplnila svoj mail.keby ste mi tak chceli napisat a tiež ci neviete ceny kolko to v KE stoji.....a hlavne ake su vysledky

66666

este som doplnila svoj mail.keby ste mi tak chceli napisat a tiež ci neviete ceny kolko to v KE stoji.....a hlavne ake su vysledky

66666

ahoj delphia,a co povies n atieto zakroky na plastickej chirurgii na rastislavovej ulici v KE,,bola som tam lebo mam v plane ist si vybrat jedno znamienko....ale nemala som dobrý pocit z tých lekarov,zatial ho este mam bola som tam len tento pondelok,a pravdepodobne by som asi isla do Saci sukromna nemocnica. Ake mate skusenosti bud n ajednom alebo n adruhom mieste??....prosim poradte mi,lebo sa neviem rozhodnut....kde ist....a ci ked chcem postupit dermabraziu....ci mi skor musia vybrat to znamienko na tvari,alebo to vyberu až po tom zakroku,...dakujem