Bolest zubov

Mareecek

zdravim predvcerom ma trochu bolel zub a rano som sa zobudil s opuchnutym licom , kazdopadne ma to neboly iba sem tam aj to trosku , viete mi niekto poradit nieco ?? co kolvek okrem zubara taku radu nepotrebujem tam pojdem az ked pojdem konecne domov na slovensko... ja neviem ibalgin alebo wobenzym ??? dakujem za radu

zika

Už 2rok ma asi po 4x rozbolel zaplombovany zub,zatiaľ zabera ibalgin a teplo aj alpa ale budem to musiet riešiť vytiahnutim no mam strach ale bolest je väčšia,hoci raz po vytiahnuti som mala komplikácie a davali mi dreň bola to príšerná bolesť 2týždne a pritom predtym ma zub nebolel ale odporučal mi zubar ho vytiahnut tak som nečakala ale bolesť bola po vytiahnuti,no čo v pondelok zubné fuuuu držte palce

Eva531

Tomas - hlavne si najdi ineho zubara, a to takeho, ktory ti urobi röntgen, najlepsie niekoho, kto ma priamo vo svojej ambulancii digitalny röntgen a potom bude vediet viac. Röntgen odhali aj skryte kazy napriklad pod plombami, ktore sa nedaju volnym okom vidiet a ak taketo kazy niekomu sposobuju bolest a stazuje sa, tak väcsina zubarov taketo staznosti ignoruje a neriesi, na Slovensku je to tak... Ak by aj pricinou tvojej bolesti bolo nieco ine ako skryty kaz, tak röntgen by to ukazat mal.

Tomáš

Pomôžte mi prosím Vás! Mám problémy so zubom, ktorý ma bolí iba vtedy ak konzumujem hocijaké jedlo. Ak to poviem zubárke vždy sa vyhovára, že to mám také obdobie a už ma to nebaví ani k nej chodiť. Neviem čo mám robiť, mám ho zablombovaný a normálne ma nebolí iba ak niečo jem a nemôžem sa ani poriadne najesť! :-/

danka kuk

Mam vacok na deravom zube ale zubarka mi ho nechce vythnut a este mi dala plombu!co mam s tym vackom robit neboli ma ale citim sa neprijemne je to take neprijemne prosm pomozte mi neexistuje dajaky domaci liek na to???prosiiim pomooc

misina

Prosím vás o radu mám vytrhnutý zub, líce mi celé opuchlo, robia sa mi hrčky, skúšala som všeliake lieky zaberú nachvíľku ale nie na dlho, zuby ma nebolia, potrebujem neakú radu na opuch- ktorý zaberá(nie octanová masť ani obklady), radila som sa aj s detským lekárom a on mi povedal že tam nemám nič vo vnútry úst, brala som antibiotika pri angíne a to jedine mi zabralo aj odpuchlo ale iba trocha, len neradte k zubárovi už mi to liečili traja a nikto mi nepomohol iba trhajú a hovoria to odpuchne a nič. DAKUJEM

barbora55555

v stredu večer ma zachytila neopisatelna bolest zubu ...celu noc som nespala a hned rano som išla ku zubarke...vytrhla mi zub mudrosti pretože sa mi tlačili zuby....no boles neprestala ani po dvoch dnoch a preto som tam isla znova dala mi antibiotika ...no beriem uz asi 8 tabletku a bolest neprestala ...neustale beriem nieco od bolesti no nepomaha to...mysoim siže ta počiatočna bolest nebola zo zubu kt. mi vitiahla ale zo zuby ktory je vedal neho pod plombou ktoreho sa nemožem ani dotknut pretože ma neskutočne boli ?...

mate59

dal ti max. tampón, kt. si mal po 10-15 min. vypluť,ináč sa do rany nedáva nič, vidíš tam len krvnú zrazeninu. Prvé 3 dni nevyplachuj ústnymi vodami,ani kamilkami, repíkom,rana sa začne sama sťahovať, až potom vyplachuj repíkom,šalviou a v rane uvidíš šedý fliačik,to je znak hojenia,zváž o nahradenie zuba, najlepšie by bol implantát.
Takže normálne umývanie zubov bez úst.vod,vyplachovanie čistou vodou.

hufny

Ahojk,y chcela by som vedieť čo mám robiť po extrakcii zubu. Rana je veľká bolestivá a lekár mi vložil nejakú liečivú vložku do rany , kedy ju môžem vYbrať