Bolest zubov

Tonyhozuby

Dovolim si pridat svoju vlastnu skusenost s koloidnym striebrom, ktora je cerstva ani nie 3 dni:
Pred nedavnom som zacal pocitovat slabu bolest ,,zubu mudrosti\" na L strane hore. Zo zaciatku som tomu nevenoval velku pozornost, ale postupne sa bolest zväcsovala. Predvcerom ma okolo 04:00 nad ranom uz zobudila neznesitelna bolest, ktora mi nedala uz spat - mal som pocit, ze uz ma boli cela horna sanka. Akosi som vydrzal do rana, poriadne vyumyval zuby a povedal som si, ze ak to bude pokracovat, bude treba navstivit zubara. Cez den to este islo ako tak vydrzat, aj ked najhorsie to bolo, ked som sa potreboval trocha predklonit-akoby cely tep presiel do zuba.No a vcera v noci okolo 02:00 to zacalo naplno. Zobudil som sa na ukrutnu bolest, ale uz nie len L hornej casti. Mal som pocit, ze ma bolia vsetky horne aj spodne zuby na L strane aj s licnymi kostami.
Kedze doma ziadne lieky proti bolesti nemame, siahol som v zufalstve uz so slzami v ociach po flaske s koloidnym striebrom. Dal som do ust asi davku ,,stamperliku\", lahol som si do postele na L stranu tak aby koloid ,,omyval z vnutra moje zuby a dasna. Neviem kedy a ako som takto zaspal ( asi som to neskor prehltol ) jedno je vsak iste. Rano som sa zobudil a bolest bola prec - UPLNE. Cely den som sa pozoroval a NIC. Vecer pred spanim som tuto ,,proceduru\" zopakoval a dnes mozem naozaj s radostou napisat, ze ani naznak bolesti ani nic podobne. Toto je moj cerstvy poznatok a mozno pomoze niekomu, ked bude v podobnom zufalstve ako ja.

matuliiQ

Ahojte mám taký problém :-/ už asi 4 dni ma bolí pravá strana dolnej sánky...už si neviem rady len čo sa ráno zobudím musím si dať tabletku od bolesti lebo sa to nedá vydržať...zo začiatku som si myslela že ma to bolí len ďasno pretože sa mi reže osmička ale zuby ma vôbec nebolia a teraz už nedokážem poriadne ani otvoriť ústa čo ma to tak bolí :-/ nemáte niekto s týmto skúsenosti? prosím napíšte mi na mail ... martinamata@zoznam.sk ....ďakujem

janka 121

DOBRE RANKO JA MAM K VAM JEDNU PROSBICKU CI BY STE MI NEPORADILI SOM V 6 MESIACI GRAVIDITY A MAM BOLESTY ZUBOU NA HORNEJ LAVEJ STRANE LICA A MAM TAM VACOK AKI LIEK BY MI POMOHOL PROTI TOMU BOLA BY SOM RADA KEDBY STE M I PORADILI

gail

ahojte prosim pomozte mi niekto stasne mea stipu dasna uz 4 dni a nic mi nato nezabera cez den nespim a v noci duplom uz som ztoho zufala co si mam nato dat

kacorka

POMôžTE I STRAšNE MA bolí zub a dnes už lekáreň nestihnem a doma žiadne lieky nemám..vyzerá to tak akoby som mala dásno obalené okolo zuba a strašne to bolí....

bluda

ahojky včera som bola u zubára spravil mi zub teda zablomboval a dnes ma príšerne bolí co si už mám na to dať jem tabletky a nič najhoršie na tom je že už neni pohotovost tak musim len čakať do zajtra

barunkaaaa

Ahojte. mam bolest dasna za poslenym zubom, nieje to osmicka, bo tie este nemam vyrastene, tak to budu asi sedmicky. a nad tymito zubami poslednymi mam dake "vacky" ktore bolia, teda len na jednejstrane to boli, kde mam aj blombu. je to pulzujuca bolest, pred dvoma dnami som bola chora, mala som teplotu, moze to mat aj s tym nejaky suvist? a na hornom podnebi pri zube, mam ako keby vydrane a prechadza to az medzi zuby. dost to boli aj tie vacky, o nemozem jest nic tvrde a ani pit nic teple a neozem skusnut ani zuby, bo si zatlacim na tie vacky. doteraz som problem nemala zo zubami aj ked mam len 19 mam zatial len jednu blombu. dakujem