Bolest zubov

phillhelmuth

caute bol som u zubara lebo ma bolel zub, predny horny, a ona mi tam vyvrtala dieru, to ma vobec nebolelo, a potom mi tam dala ako keby srobovak maly a zacal behat hore dole v zube :(...bolela to jak svina :( nechala mi otvoreny zub, potom som prisiel 2x a robila to iste :( zase to bolelo ale teraz mi ho uz zatvorila....a teras ma to boli :( a moc :( prosim vas je to normalne z to uz 2dni po zakroku boli? dnes sice menej ako vcera ale boli :( a co mi to vlastne robila? dakujem

phillhelmuth

caute bol som u zubara lebo ma bolel zub, predny horny, a ona mi tam vyvrtala dieru, to ma vobec nebolelo, a potom mi tam dala ako keby srobovak maly a zacal behat hore dole v zube :(...bolela to jak svina :( nechala mi otvoreny zub, potom som prisiel 2x a robila to iste :( zase to bolelo ale teraz mi ho uz zatvorila....a teras ma to boli :( a moc :( prosim vas je to normalne z to uz 2dni po zakroku boli? dnes sice menej ako vcera ale boli :( a co mi to vlastne robila? dakujem

poipo

Ahojte

kúpte si alpu , vhoďte do nej 10 klinčekov a nechajte luhovať od 1 dňa až´po 3 roky , pred použitím zatrepať.

vatovú paličku ponorte do roztoku a potierajte ubolené ďasno, pôsobí to ako anestéza a to okamžite.

ALINKA

STRASNIE MA BOLIA VSETKY ZUBY PORADTE .IBALGIN POMOZE ALE NECHCEM HO STALE BRAT. JA SI MYSLYM ZE JE TO KLIMA Z PRACE.

ojka

aj s vašimi vitamínmi (: (:
ked už raz zuby bolia, tak sa dá jedine len nejak ich na chvilu oklamať, ale potom budu bolieť zas a ešte viac, tak navštevu zubara, nech už stojí čokolvek, fakt netreba odkladať a podceňovať...

bingham

Kosa ty si vazne robis srandu - no predsa vitamin c a najlepsie 40g vlastne nie ak uz mas zapal tak 80g a urcite to bude na druhy den v pohode