Bolest zubov

kuboo

dobry večer....mam taky problem že ma boli cela prava strana opuchol som a opuch je nad zablombovanim zubom ktory bol blombovany asi pred 2 rokmy teras ten zub boli len na dotyk ale mam strach že nad nim mam hnis lebo strašne ma boli dasno ked si ho stlačim newem či ho treba vytrhnut alenbo len otvorit možte mi poradit???vopred dakujem

aljoska

pokial je to pulzujúca bolesť,može isť o zápal a určite hnis pod korenom.Treba navštíviť zubára,aby zub otvoril a vyčistil,lebo možeš dostať zápal okostnice a to nie je nič príjemné.

3d3a3v3i3d

Uz styri dni mam neznesitelnu pulzujucu bolest jedneho zuba.Bolest trva v jednom kuse nemôzem sa ani poriadne najest lebo ked s tym zubom kusnem boli ma este viac.mam aj pocit ze sa mi ten zub slabo kyve.prosiiim mohli by ste mi niekto poradit o co ide?????

aljoska

kedysi dávno mi moj zubár povedal,že može bolieť aj mrtvy zub,vraj pri zmenách počasia a tak.Asi mal aj pravdu,lebo ked som to tak odsledovala bolo to tak.A možu ta zuby boliet aj z prievanu,alebo ak si prechladla.Práve sa s tým trápim aj ja,vo štvrtok som trocha prechladla a zuby bolia jak divé.

lenks

moze ma boliet mrtvy zub? od vcera ma hrozne boli. Dnes mi moj zubar robil snimok, ale nic tam nenasiel. pred par tyzdnami ma bolela prava dolna strana zubov- kde aj spociva mrtvy zub....potom sa tato bolest diagonalne presunula na lavu hornu stranu a este par dni putovala po dalsich stranach. Bola to tupa bolest.

anaj

mam podobný problém, mŕtvy zub, pulzujuca bolest a čakanie doslova na Godota, Ibalgin papám ako lentilky, Novalgin mi vôbec nepomáha, kloktám to repíkom, čo považujem za jediné schopné riešenie, taktiež šalviu ( najmä pokial je zub otvorený) - rýchlo vytiahne hnis, prikladám si chldadivé obklady a myslím si, že tá bolesť nie je len neznesitelna, ona sa jednoducho nedá vydržať pri plnom vedomí.Veľa šťastia.

anita

Môj malý 2 ročný synovec má problémy so zúbkami, Očné zúbky mu úplne vypadli - niektoré sú vážne poškodené, chýba mu dokonca zubná sklovina na zúbkoch a tak sú veľmi krehké. Môžete mi poradiť ?? Zubár povedal, že ak nič nepomôže budú mu ich musieť vytrhať postupne, ale veď nové mu tak skoro nenarastú.!!

lokla

DOBRY DEN
PRED 4DNAMI SOM BOLA NA úPOHOTOVOSTI A TRHALI MI ZUB MALA SOM VELKY ZAPAL ANI INEKCIA MI NEPOMOHLA,ALE DA SA TO VYDRZAT,MYSLELA SOM ZE SA MI ZA PAR DNI ULAVY ALE PRISLO NIECO HROZNE STRASNE STIPANIE A BOLESTI HORNEJ A DOLNEJ SANKY NA MIESTE TRHANIA,A NAKONIEC SOM ZISTILA ZE DALSI DEN PO ZAKROKU MI RASTU OSMICKY TAKZE UPLNE NAJLEPSIE.HROZNE TO BOLI NEPOZNA NIEKTO DACO DOBRE?ABY SOM OBYSLA BOLEST?LEBO NESTASTIE ZA NESTASTIM