Bolesti pri sexe

Príspevok v téme: Bolesti pri sexe
pytonka007

Dobrý deň, pred časom som prekonala mykoplazmy a ureaplazmu.Tri týždne som brala antibiotiká.Po liečbe sa mi objavil biely výtok,ktorý sme spolu s gynekologom pripisovali antibiotikám.Avšak pri sexe mám stále bolesti... Kontrolné testy na mykoplazmu mi budu robiť za tri mesiace. Súvisia tie bolesti s nevyliečenou mykoplazmou,alebo to môže byť niečo iné? Ďakujem za rady...

niekto

boliet to moze aj pri zapaloch moc. ciest.. dokonca ste vedeli, ze aj po sexe, hlavne ked sa zena "zadere", tak moze z toho vzinknut zapal?
tak ta bolest moze s tym zapalom suvisiet, daj si vysetrit ranny moc - sterilny - to znamena najprv sa tam dole umy a zober vzorku
teda ja by som s tvojim problemom isla asi za doktorom..
alebo pockaj par dni a uvidis..
pi vela vody a urologickeho caju

niekto

boliet to moze aj pri zapaloch moc. ciest.. dokonca ste vedeli, ze aj po sexe, hlavne ked sa zena "zadere", tak moze z toho vzinknut zapal?
tak ta bolest moze s tym zapalom suvisiet, daj si vysetrit ranny moc - sterilny - to znamena najprv sa tam dole umy a zober vzorku
teda ja by som s tvojim problemom isla asi za doktorom..
alebo pockaj par dni a uvidis..
pi vela vody a urologickeho caju

deedee

Ahoj. Ja som mala kvasinkovu chorobu a tiež som mala tieto bolesti, ktoré trvali chvíílku aj po vyliečení. Teraz už je to ok. ALe pre istotu chod na tie testy...