za mesiac mi vypadla polovica vlasov

mika1821

no babule moje..ja poctivo chodim na akupresuru papam bylinky co mi dal a vtieram si uz 3.tyzden tu vodicku od vichy a pri poslednom umyvani vlasov mivypadlo neuveritelnych130....parada..nechcem to prerieknut lae asi daco zabera:o)rada by som xcela vediet co,ale som rada!a ten aplicortf ci co to je..kamaratka je doktorka a vravela ze ak nemusim radsej nech to neberiem,bo z toho mozem ochlpatiet,a ze je to hormonalne,cize ked to prestanem uzivat ucinok pominie.tak skuste tu akupunkturu byby a tiez asi aj ten vichy:)a dajte vediet..

wanda

ja ich neratam...za to obdobie, co mi padaju uz viem,ci je to menej ci viac, kolko je v mojom pripade na tri vykricniky :-) keby som ich mala pocitat, asi sa zblaznim, hlavne nemam cas

wanda

treba dat do otokovej diery ci ako sa to vola..sitko na zachytavanie necistot a potom mozes po umyvani vlasov vypadnute spocitat

evula

noo, mozno blba otazka, ale mam s tym troska problem: ako si ratate vypadnute vlasy? neviete poradit nejaky grif? bo mne stale nieoc pada, trci z copu a to nehovorim pri umyvani, ved vsetko to ide do vylevky... proste nezachytim vsetky vypadnute vlasy :-(

RNG

wanda, samozrejme. 4 tabletky su len 600 mcg jodu. Japonci jedia v priemere(!!!) 12.5 miligramu, co je podstatne viac, 20 krat tolko.
Miniaturna velkost piluliek kelpu je vysledkom cinnosti nasho(USA) velkeho strazneho psa, vladnej organizacie FDA, ktora sa drzi zaryte davno zastasralych dat(1948) na odporucene denne davky vitaminov, mineralov a inych zivin.

patekw

Milá mika1821, treba si uvedomiť, že tieto problémy sú od znečistenia hrubého čreva. Treba si ho dať vyčistiť, ale nie nie hydrocolonom.Odporúčam www.akupunkturacentrum.sk
Jediné miesto, kde Ťa dajú do poriadku a vlasy Ti porastú ako kefa