za mesiac mi vypadla polovica vlasov

RNG

A jod na stitnu zlazu a ine procesy v tele(hormony a enzymi).
My ako suchozemci mame primalo jodu a odporucena davka 150 mcg denne je uz davno zastarala.
Japonci maju priemernu spotrebu 12.5 mg z roznych morskych produktov a maju najmenej nefunkcnych vaziv v tele(hrcky, myomi, acne,cysty, polypy...)

salma

No,baby tak ja som dopadla,ze mam problemy so stitnou zlazou,takze uz som vybavena...:/
chodte radsej aj vy na riadne vysetrenia vazne odporucam

neva

zinok 25 mg, selén 200mg, panthenol 400 mg beriem asi mesiac. Predtým som brala špeciálnu zmes na vlasy s množstvom vitamínov a minerálov -odkaz odstránený-

majka s.

ZINOK ti pomoze. mne ho odporucala doktorka asi pred 2 rokmi, lebo mi vypadavali vlasy a mala som ich riedke. po dobrati par tabletiek, mi vlasy zhustli. teraz si chcem kupit znovu, lebo si myslim, ze moje vlasy su zasa riedke (a vypadavaju mi!!!). takze pojdem si kupit.

neva

zdenka - bola som aj na endokrinologickom vyšetrení - údajne je v poriadku. Taká suchá dr. tam bola, že sa s nou vôbec nedalo rozprávať. Zobrala mi krv a pre výsledky som si mala prísť na druhý den. Podala mi ich v zalepenej obálke so slovami, že je všetko v poriadku, ani ma nevpustila do ordinácie