za mesiac mi vypadla polovica vlasov

neva

Ja som bola dnes na akupunktúre tretí krát. Lekár hovoril, že nastavil všetky vnútorné orgány tak, že by som mala najneskôr do mesiaca zbadať 100% výsledky. Vypadávanie vlasov by malo skončiť. Takže budem priebežne informovať.

michaela283@zoznam.sk

Ahojte,ja mam s vlasmi niekoľko ročný problém.lekárka mi povedala,aby som sa sledovala a odpočítala 3mesiace odkedy zacnem pozorovat,že vo veľkom padajú a tam je ten problém-stres,keďže všetky výsledky mám negatívne. Niečo na tom bude,lebo odkedy som v pohode,tak padajú tak v norme. Tak buďte v pohode a aj vlasy budú...

mika1821

neva no robila mi take ze mam citat raz s jednym raz s druhym okom:)))a pak na dake pristroje tri...so msvetielkami a dakym svietiacim obrazkom s domcekom s cervenou strechou...:)))

mika1821

neva no ja mam vlasy tak po podprdu vzadu cize po to zapinanie...to su uz asi dlhe ze?:)...este ze ich mam vlnite tak sa to dako zamaskovat,ale je to coraz horie...:((

neva

mika 1821 - ešte ma zaujima, aké máš vlasy, krátke, polodlhé, dlhé?
Ja mám polodlhé, takže to vyzerá dosť hrozne okolo tých 400-500 vlasov.
Aké vyšetrenie Ti robila očná? Nejaké speciálne, alebo išlo o bežné vyšetrenie zraku?

mika1821

no dnes som bola u ocnej a je to ok...tak skusim este tu akupunkturu...inak som si pri umyvani vecer pocitala vlasy a vypadlo mi ich 400 a to cez den kolko mi ich vypadne ani nepocitam...:(