Skolioza, osteoporoza, atroza

Súvisiaci obsah

anka

Ahoj safira, dakujem ti za tvoj nazor, v tvojom veku by sa to este malo dat regulovat aspon stravou a dodrziavat oddych, spanok, slniecko a pohyb, ak by si sa chcela o tom viac porozpravat, mozes s mojou dcerou cez icq 322331602, ona ma zacinajucu skoliozu, ma 20 rokov

anka

Vdaka škorica, ja mam na klby koxatrozu, kríže osteoporozu, krčná chrbtica skolioza a celustne klby artroza, lieky, injekcie, obstreky a 11 x infuzia, to mi pomohlo uvolnit svaly, lebo som bola uplne zablokovana, ale bolesti zostali, a to velke a preto idem na magneticku rezonanciu. mam problem zrejme s celym pohybovym ustrojenstvom, ked chodim , reaguju celustne klby bolestou a to uz nehovorim o tom, ze nemozem nic tazke nosit, napr. 1kg jablk.

škorica

Aj ja mám artrozu 1 stupňa na pravom čeľustnom klbe.Lieky som nebrala, ale chodila som na elektroliečbu s tým v januári t.r., ktorá mi pomohla.Občas ma to trošku bolí, ale to je nič v porovnaní s tým ako ma to bolelo 1 raz. Nesmieme žuvať žuvačku, jesť arašidy skrátka namáhať tie klby.Ale neviem si predstaviť keď sa to bude zhoršovať. Keby to bolo koleno ale na tvári neviem ako sa to operuje. Musíme dúfať a veriť, že sa to nezhorší.

safirra

hm, ja mam 19 a skoliozu mam uz teraz:(( takze sa bojim co bude neskor. lebo chrbat ma boli kazdy den a dost. ostatne diagnozy, ktore opisujes nepoznam, ale dufam, ze sa to zlepsi a budes fit:))