Sex s rovnakým pohlavím

sany

ja s mojou kamoskou uz vyse roka maznam vzdy ked u seba spime.ale nie som lesba kazda z nas uz mala medzitym chalana.s kamoskou je to super.take neznejsie myslim ze je to lepsie ako s chlapom.lebo obidve vieme co robi babe najviac dobre a rozumieme si

sirius

ja som to robil s chalanom a je to v pohode mame sa radi a lubime sa.podla mna by sa nemali robit rozdile ci je gay lesba a pod

lienocqa

ja som to skusala raz s kamoskou bolo to supre s chalanom je to tiez uzasne ale ked je to s akmoskou prestanete a sa bavite jake to bolo co bolo zle a mozes vyskusat ne nej veci ktore potom ces vediet na chalanovi aby si to vedela perfektne ale ked spime u seba tak tiez sa niekedy bozkame no a co??nesom lesba!!myslite ze chalani to nikdy neskusali s kamosom alebo bratroncom a by to potom vedeli??lern sa nechcu priznat je krajsie ked sa bozkaju baby ako chalani

safirra

ahoj ja som sa raz bozkavala s kamoskou, bola to hra. Ale bolo to dobre. Mozno by som vyskusala aj nieco viac, ale zatial som nemala prilezitost a sama ju vyhladavat nebudem. :))

ja : )

ja som sa 2 krát bozkávala s babami, zakaždým s inou - len tak zo srandy - a nebolo to teda nič extra. Pri chalanovi je tam to vzrušenie, pričom pri babe je to ... proste nič. Teda aspoň ja to tak cítim.
P.s: nie som lesba : )

juro

JA SOM mal. mam 19rokov. ale to asi preto lebo som to s babou ešte nerobil. a s chalanom je to bezproblémovejšie (hlavne ked je gay). bol som hrozne nadržaný a tak som išiel do toho. myslím, že s babou si to užijem lepšie.