Prírodné prípravky na zväčšenie poprsia

mate59

ešte si len na začiatku dospievania, nemaj strach,prsia ti skôr či neskôr narastú,niekto dospieva pozdejšie,žiadne preparáty na to nezaberajú,len implantácia,ale to u teba nehrozí.

Iwkaaa

Ja mám 13 rokov. Hrozne sa trápim so svojou postavou. Som malá, chudá, mám malé prsia. Už neviem čo zo sebou. Neviem či zaberie to, že priberiem. Ale ja chcem mať väčšie prsia a takto si pripadám nevyspelo na svoj vek oproti ostatným dievčatám. Prosím odpíšte. :(

Wuaaa

Ahoj nič si z toho nerob ,že máš malé kozy aj ja som na tom podobne mám 15 :) všetky spolužiačky už prsia majú len ja akosi nie :) beriem to celkom športovo ,veď stále sa vyvíjam či nie ?! :) a keď tak tak skús nosiť také podprsenky pre dievčatá v našom veku oni dosť pomôžu :) ver mi ja bez nich nejdem už ani na krok :) pomôžu ti trošku s psychikou ... nie moc ale aj málo je niekedy viac :)
a cez leto môžeš predsa nosiť plavky s vankúšikmi aj tie mám odskúšané :) hlavne to ber športovo a buď trpezlivá :)

alzbee

smutko: mas 13rokov, ved nemozes ocakavat, ze budes mat hned stvorky..ved si este len na zaciatku vyvoja...nenapchavaj sa ziadnymi pripravkami, lebo si este viac mozes tym ublizit, nez dopomoct. Nemozes sa spoliehat nato, ze tvoja prababka mala velke, babka male, tvoja mamka velke a ty budes mat male! bud trpezliva...ked ta to potesi, tak mne najviac zacali prsia rast v 14tich rokoch, najintenzivnejsie tak v 15, 16tich a rastli mi az do 18tky...

smutko

okik zuzka... no ja mam 13 rokov ale dievcata ktore su odomna mladsie maju prsniky väcsie... a ano viem preto som chodila aj s veeeela chalanmi...koli mojmu vnutru na vyzor vyzeram ako tvrde dievca ktore je pekne ale hlupe no ked ma niekto spozna blizsie zisti ze som velmi mudra a inteligentna a velmi citliva...lenze prosto v tejto dobe je to nevyhnutnost

zuzula11

Viki, kludne mi mozes tykat ... a nie som z Blavy, ale z vychodu ... Ohladom feniklu ti velmi neporadim, viem, ze som ten caj davala detom, ked nechceli prdkat ..:-)

Kolko mas rokov - to je dolezite... A nechcem sa ta dotknut, ale pre mna niekto, komu vadia moje prsia, nie je kamosom. Podstatu cloveka netvoria ani prsia, ani zadok, ani pekne oci, je to vnutro. Never tomu, ze nie si pekna bez prs ... Ja som na strednej bola zakomplexovana aj kvoli prsiam aj kvoli krivym noham, no neskor okolo 17tky som zistila, ze sa pacim... krutilo sa okolo mna vela chalanov, mohla som si vyberat ... Kedze som ucitelka, tak niekedy mi je naozaj luto, ked viidim v skole sediet pubertacky, ktore v 15 maju horny obvod taky, ktory sa nepodaril mne ani ked som bola tehotna ... ALE TO NEVADI ... Kolegyne nemozu chodit so mnou behavat alebo na arobic prave kvoli velkym prsiam ... Naozaj, netrap sa , hormony sa este s tebou mozu pohrat aked vravis, ze u vas v rodine plnsi horny obvod ide, tak len pockaj.... Niektorym babam to tam zacne rast aj po 18 ...

smutko

zuzula11, vy sa volate ocividne zuzka ja som viki mozme sa tak oslovovat?
ja si prave teraz pozeram na nete fenikel obycajny maju ho tu ako viac druhov mozte mi prosim poradit ktory bude asi vyhodnejsi?
prosim vas ste z bratislavy? ak ano chcela by som vas poprosit o pomoc...

smutko

ja viem ze mi chcete pomoct lenze ja proste potrebujem pomoct mojim prsnym zlazam! potrebujem mat väcsie prsia lebo potomm ani moj pekny zadok a krasna tvar nevyniknu poznam to a dostala som dost rad od kamosiek a kamosov lenze prosto nikto ma nedokaze pochopit! chcem zacat uzivat ten fenikel alebo estrogen... neviem ci je to spravne alebo nie a potrebujem to lebo naozaj moja psychika ze uuuplne na dne