Prírodné prípravky na zväčšenie poprsia

zuzula11

Smutko, asi mas nejakych -nast, ze? Tak to si musis pockat, kym dozrejes, neda sa to urychlit. Presne viem, ako sa citis, lebo som tym presla ...Mas pravdu, neda sa uplne vykasat na chalanov, ale ber ich tak, ze v tom veku su dva roky pozadu a ich priority su ovplyvnene vlastnymi hormonmi. Ja nemam skusenosti s nicim, proste som sa zmierila s tym, co mam. A snazim sa vystavit na obdiv to, co mam pekne - v mojom pripade zado, takze nosim obtiahnute sikne a nohavice a tym putam pozornost. Vela sa da urobit oblecenim ...Ak mas pekne nohy, nos mnisukne, ak vypracovane ramena, nos tielka .. Ved su aj podprsenky pre nas, ktore pekne vyplnia dekolt.

A prosim, urcite nerozmysaj o rezani!!! To ti len zhorsi psychiku. Najdi si kamosku, ktora ti bude oporou a kaslite na tych, co sa smeju. ja som stale oponovala pri vysmeskoch tym, ze uvidime, kto bude mat krajsie prsia po porode ... A teraz sa smejem ja, lebo moje sa nehompalaju nad pupkom. Skus sa pozriey na to z tej lepsej stranky ... A hlavne nebud nedockava, msis dorast. Drz sa ... a tes z toho, c mas.

smutko

no lenze ja som este len dievca...ja to mam dane geneticky moja prababka maja velke moja babka mole moja mame velke takze ja male! lenze viete ja mam z toho mrte depky! chcela som sa podrezat! a na chalanom nekaslem pretoze...nochapete prosto sa to neda! myslela som ze priberiem no pribrala som ale prsia nikde tak som zasa sportom schudla...chcela som si kupit tan caj alebo co to je fenikel ale no myslela som ze by ste mi vy alebo niekto iny poradil ci to zabera...ja neviem ale chcela som sa uz aj podrezat lebo ja to uz newiem vydrzat vsetky baby maju prsia a ja som plocha :(:(

zuzula11

Smutko, vykasli sa na chalanov, ktorym vadia tvoje prsia. Ja mam tiez len Acka, a to mam dve deti a mamu strasne prsnatu, takze sa na genetiku spoliehat nea. Bud rada, ze mes prsia zdrave, ze ti po porode neovisnu, ze mozes s kludom sportovat .... Urcite si nekupujnejake tabletky! ja ich mam male ale pevne, lebo cvicim, denne si ich masirujem a kremujem. No vacsie mam len pred menzesom ... a ked som kojila :-)

smutko

baby, ja mam faktt male prsia... mavam z toho depresie!!v tvary som ze vraj velmi pekna ale vsetkym chalanom vadia moje male prsia! mohli by ste mi pomoct? pocula som o tom ze estrogen pomaha ale bojim sa uzivat taketo tabletky...existuje aj nieco ine coho rastu prsia??::.. a nie som vyziabnuta som normalnej postavy ani tlasta ani vychrdla... prosim odpoved!!! :(:(

pajunka

mne sa zvecsili ako som si objednala tabletky prsia extra plus,mam ich plnsie a su z prirodnych rastlin ziadna chemia.skuste to mozno aj vam to pomoze

n...

a ten fenikel čo je to presne nejaká rastlina a to sa len je alebo sa to luhuje ako čaj?? dakujem za bližšiu odpoveď

kiki na

fenikel je rastlina, ale predávajú ho aj normálne v potravinách v sáčkoch za pár drobných na dochucovanie francúzkej a talianskej kuchyne :D mojej kamoške viditelne pomohol :D