Prírodné prípravky na zväčšenie poprsia

kiki na

v tvz. "zázračných tabletkách" na rast pŕs je väčšinou hlavnou zložkou fenykel(po ang. fenugreek). Tak si skúste kúpiť ten, vyjd to o dosť lacnejšie, a aspoˇˇn tie hnusné firmy viac nezarobia. Ak vám nepomôže to tak zaručene ani žiadne tabletky.

nikol...

mam 16 rokov a velmi ma trapi male poprsie ..ja len ze ci neviete vazne neaky ucinny liek...co by aj pomohol...dakujem papa:)

kuki

wikush- tie pripravky su podvod, zarabaju na komplexoch žien...jedine asi zase pestrou stravou a popritom aj pohybom...

wikush

no ano genetika.. ale co ak som prsia mala pomerne vyvinute, ale dietovanim a cvicenim som o ne "prisla" asi tak pred siedmymi rokmi.. v takom pripade by mi mohli pomoct doplnky na vyrovnanie hormonalnej rovnovahy a k tomu tie zenske tabletky {antikoncepcia mne nepomohla vobec}

kuki

Nebudte predsa hlúpe a naivne!Genetika je genetika..ak je vasa mama bez prs aj vy budete..prsia su tuk a ak ste chude co by ste chceli? z coho sa vam majú vytvorit?Všetky prípravky či už tabletky alebo krémy sú dobrým biznisom pre tých kt. ich vyrábajú a predávajú. nemajú žiadne účinky ktoré v reklame sľubujú. skušala som to aj ja.tam nemínajte zbytočne peniaze.Majte sa rady také aké ste.ak nie pomožte si push-upkou alebo ak sa nebojite chodte na plastiku...

ilana

Dievcata!Neexistuju ziadne prirodne pripravky na tento problem!Nedajte sa nachytat!!Su iba dve moznosti:bud si prehodnotit zivotne priority a s malym poprsim sa jednoducho zmierit,bud si ich dat upravit operativne (to pomoze zarucene :-)...