Bolest ruky po odbere krvi a pred nim

Príspevok v téme: Bolest ruky po odbere krvi a pred nim
majka s.

ked som bola pred par mesiacmi na odber krvi, tak ma po nom niekolko dni bolela velmi ruka, ze som ju nemohla ani vystriet. ked ma bolela len par hodin, tak som si povedala, ze to nevadi. ale ked to trvalo par dni, tak som si uz zacala mastit ten laktovy zhyb, odkial som mala branu krv mastou VOLTAREN a po asi 3 dnoch mi ta bolest presla (ani nieze bolest, ale taky krc...). potom o par tyzdnov som bola opat na odber a opat ma ta ruka bolela (i ked som si uz nechala brat krv z druhej ruky). no a dnes som bola na odber opat (na krvny obraz aj pecenove testy) a ked ma pichla do zily (laktovy zhyb), tak krv absolutne neisla (mam tam sice blbe zily, ale nevadi) a napokon mi brala zo zapastia... ci pana doteraz ma to boli. neviete, od coho ma mohla par dni ta ruka tak boliet? dnes, ked som tak bola, tak som si ruku absolutne nemohla uvolnit a som ju mala napnutu ako... joj. mozem mat problemy so zilami? alebo preco? nikdy sa mi to totiz nestavalo - az na tie posledne 3 odbery. a najhorsie je, ze ked mi berie krv, tak ma to tak priserne boli, ze mi je az zle. na alergologickom odbere sa ma sestricka pytala, ci si nechcem lahnut a ci mi nie je zle (zrejme som musela byt az mrtvolne bleda) a dnes sa ma pytala sestricka to iste. je pravda, ze mam strach z injekcii, ale odbery ma nikdy az tak neboleli. ale tie posledne 2 odbery (na alergologii a u mojej obvodnej lekarky) ma priserne boleli... od coho ma ta ruka moze tak boliet?