Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoze ked budem robit 100 BRUSAKOV denne?

trin

Agina,
to nemyslis vazne,ze tych 10 brusakov za hodinu.
Krasulienkaa,
najlepsie urobis,kd zajdes do fitka a tam ti poradia. ja do fitka chodim uz nejaky ten rok a poviem ti vymakat brucho je to najtazsie,je kad sa mu venujem,tak mi z jedneho treningu zaberie minimalne pol hodku a to ho riadne odmakam. K tomu strava a kardiocvicenie.ale ak si nikdy necvicila,tak postupna zataz. take tri serie po tridsat brusakov ta urcite nezabiju.a urcite si nic nenadtrhnes.ale najlepsie sa poradis s niekym vo fitku,alebo si zacni kupovat casopis Muscle and Fitnes a tam sa vselico docitas

ddddd

mne pomahalo ked som si dala denne 30sklapaciek,30zhybov s nohami vo vzduchu a po tridsat brusakov na krizne svaly..a kocecky sa crtali :P

betar

Skus to aj s doplnkovou záťažou a ocitneš sa na operačnom stole.S pruhom, natrhnutím vnutorného svalu , problemi s črevami...alebo pod.Najdi si na inetrnete stránky o cvičeniach. Daj si hladať trebars slová suvisace s posilnovaním brušných svalov a rozhodni sa sama. o je moja rada.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoze ked budem robit 100 BRUSAKOV denne? - Fórum - ZDRAVIE.sk